Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet spec diétás dolgoka...

Hogy lehet spec diétás dolgokat főzni de olcsón?

Figyelt kérdés
Kiderült inzulinrezisztens lettem,nos eddig annyi van kenyeret mellőzöm,cukor lecserélve. 5en vagyunk a családban ,külön főzésre nincs lehetőség,és itt jön a gond eléggé szűkös az anyagi keret.Hogy lehetne megoldani ?

2020. jún. 1. 11:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen ,mert számomra nehezen megoldható anyagilag is és a többieket a családban sem akarom ezzel szivatni.
2020. jún. 1. 15:27
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
De nagy szívatás egészségesebb kajákat csinálni a családnak.
2020. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Anyagilag szivatás,ha jóval többe kerül.5 főre kell főzni,nem egy magamra.
2020. jún. 1. 15:35
 14/17 A kérdező kommentje:
Valamint párom szüleivel élünk együtt, idősek és már segítségre szorulnak, főzni én szoktam Nah őket újdonságokra szoktatni kb lehetetlen.
2020. jún. 1. 15:36
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el nekik, miből van. Állítom, egy csomó kajánál észre se vennék.

És amúgy a többiek nem segítenek be a kaja vásárlásba? Ha ennyibe néznek téged, te minek akarsz az ő kedvükbe járni?

2020. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen zöldségekröl van szó, amik ennyire drágák, nálunk amióta nagyrészt zöldségeket készítek, majdnem fel a kajapénz.

Idényzöldségeket vegyél, esetleg mirelitet, és akkor még véletlen sem lesz drágább.

Másrészt nem tudom, mit esznek a többiek, de nekik sem árt, ha kevesebb gyors ch-t kapnak, és ha nem mondod elöre, hogy "diétás" kaja, akkor minden tiltakozás nélkül megeszi a legtöbb ember.

2020. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A főzés az én dolgom,bevásárolni párom is szokott listával vagy én.



Lehet nem fogom elmondani mindig ,aztán 2 evőkanál másmilyen lisztet észre sem vesznek majd,de nagyon kamuzni se akarok.


Fagyasztott borsot meg zoldsegmixeket vettem, a friss dolgok a drágábbak és ugye ha azt nézem egy főre nemsok de 5 nek már az.

2020. jún. 1. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!