Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet spec diétás dolgoka...

Hogy lehet spec diétás dolgokat főzni de olcsón?

Figyelt kérdés
Kiderült inzulinrezisztens lettem,nos eddig annyi van kenyeret mellőzöm,cukor lecserélve. 5en vagyunk a családban ,külön főzésre nincs lehetőség,és itt jön a gond eléggé szűkös az anyagi keret.Hogy lehetne megoldani ?

2020. jún. 1. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán. A család bármit megehet, te meg a köreteket csökkented, kiegészíted zöldségekre.
2020. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De nagyon sok étel kiesik nem?

Főzelékek ,rakott krumpli

A zöldségek arany árban vannak.

2020. jún. 1. 12:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Addig oké h pl csirkeszarnyat megsutom és nem krumplival eszem hanem salátával de nem is mindennap ettünk húsos dolgokat..
2020. jún. 1. 12:03
 4/17 Lena7 ***** válasza:
100%

[link]



[link]



Ezt a két oldalt találtam ,ahol vannak tippek/étrendek ,hogy mit lehet inzulinrezisztensen enni. Voltak olcsobb és drágább dolgok is a cikkekben.

2020. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lena7 ***** válasza:

[link]



[link]



Most vettem észre ,hogy még ez a két link lemaradt 😅



Érdemes lenne belépni egy inzulinrezisztenses facebook csoportba ,hát ha tudnának ott tippeket és tanácsokat adni ,hogy ők például mit esznek. És abból kitudnád válogatni ,hogy mik azok a receptek ,amik a te pénztárcádba beleférnek

2020. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Főzelék nem esik ki, érdemes saját anyagával sűríteni. Rakott krumpliból egy maroknyi, zöldséggel. Csirkeszárny simán. A zöldségek nincsenek arany árban, fagyasztott zöldborsó, bab kifejezetten olcsó, sárgarépa, cékla szintén, nem beszélve a káposzta félékről, esetleg jégsalátáról. IR esetén a Ch csökkentés a fontos, vegyél bármilyen akciós zöldséget, a szezonnak megfelelően.
2020. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a linkeket megnézem


Igen fagyasztott Borsot meg zoldsegmixet szoktam venni majd szétnézek ilyen téren jobban mik vannak.

2020. jún. 1. 12:28
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2020. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Először nem jo temaban sikerült, 2szer van fent igen.Kit zavar? Kicsit fontosabb kérdés valakinek a betegsége ha már az fent lehet 10szer hogy megcsal e a férjem vagy sem?😀
2020. jún. 1. 14:01
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Bárki bármit mond, csak siránkozol, meg ez az miatt nem jó, meg amaz.
2020. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!