Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étcsoki nélkül lehet brownie-t...

Étcsoki nélkül lehet brownie-t sütni?

Figyelt kérdés
Amiket találtam, minden recept írja. Rengeteg húsvéti tojásom van, de mind tejcsokis. Nem lesz rossz az állaga?
2020. jún. 1. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Tejcsokival is simán lehet. Ha nem elég kakaós, adj hozzá egy kevés kakaóport is.
2020. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha ócska bevonómasszából készult tojások, akkor ne kisérletezz vele!
2020. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen csokis sutit biztosan sikerul osszehozni, csak ne nevezd "brownie"-nak.

Csokis suti! Ennyi.


Wellington belszint sem tudsz csinalni csirkemelbol, csak valami hasonlot, de azt nem hivhatod wellingtonnak.

2020. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb a sütési idő, továbbá a cukor mennyisége. És,hogy jól felverd a tojásokat, a levegő miatt. Ellensúlyozni kell cukrozatlan kakaóporral.
2020. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
#3: 5* ! :-)
2020. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
+Van egy klassz receptem, amely mindig bevált. Ha valakit érdekel elküldöm.
2020. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es, egyáltalán nem bevonómassza, olyat nem veszünk. De koszonom a feltételezést. Ezek szerint ti olyat szoktatok venni.
2020. jún. 1. 10:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves 3-as. A beszólásodnak hála rákerestem amerikai recept oldalakon és millió receptet találtam tejcsokiból. Mindet brownienak nevezik, de mit értenek ők hozzá, vegülis kb nemzeti süteményük. Majd mi magyarok ezt is jobban tudjuk.
2020. jún. 1. 10:55
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Most mivaaan??

Húsvéti tojást inkább KAPNI szoktak, nem venni... És akkor bizony bekerülhet minden szemét cucc is!

2020. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ti kitől szoktátok kapni? Mert nálunk ugyan én veszem meg a gyerekeimnek. Még akkor is, ha ők úgy tudják, hogy a nyúl tojta a kertbe. Valójában nem a nyúl hozza, hanem én a Lidlből.
2020. jún. 1. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!