Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Borbás Marcsi szerintetek...

Borbás Marcsi szerintetek tényleg tud főzni, vagy csak a műsorban csinál úgy, mintha tudna?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 05:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy tud valamennyire. Azért lehet, sőt biztos, hogy kap instrukciókat menet közben, ez már csak így megy.
2020. jún. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Fogalmam sincs, engem annyira irritál, hogy max egy percet láttam belőle. Nem tudom, miért, ez van.
2020. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Évekig vezetett egy olyan műsort, ahol 90%-ban főztek, így biztos ragadt rá valami. Lehet egy ötcsillagos séffel nem venné fel a versenyt, de annyit tud, mint egy jó haziasszony.
2020. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért a műsorai felében a saját konyhájában főz. Nyilván kap instrukciókat, de ő maga darabolja a csirkét meg dagaszt, ez azért nem olyasmi, amit utasitasok alapján rutin nélkül csinálna az ember. Szóval igen, minimum egy gyakorlott háziasszony szintjén boldogul a konyhában, de ahány szakemberrel főzött már életében valószínűleg jobban is. Nem tudom miért divat szidni szegényt, nyilván nem jön be mindenkinek a stílusa, de a tudás az független ettől. Bíró Lajos is lehet paraszt, ez nem von le a konyhai tudásából, mondjuk én kedvelem is.
2020. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván van mellette háttérember, szponzor, mert nem engedheti meg, hogy kapitális blődségeket adjon le. Mondjuk nálam akkor égett le amikor a bazi nagy pontyot ledarálta és káposztalevélbe töltötte... azonnal eltiltottam volna minden további halételtől.
2020. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tud, az látszik. Miért kéne "jobban" tudnia, mint egy gyakorlott háziasszonynak?

Azért csinálja a műsorokat, hogy főzzenek az emberek, nem azért, hogy csak szerepeljen és nézzék.

2020. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen mellekkel? :) Nagyon is tud, de hoznia kell a csodálkozós figurát. Azért halat pucolni megtanulhatna, és ha mégegyszer ledarál egy nagy pontyot, odamegyek és megtanítom törpét pucolni, de tisztességesen, nem ám olyan kereskedelmi szinten.
2020. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!