Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van elektromos főzőlapotok,...

Van elektromos főzőlapotok, elektromos edényetek vagy grilletek? Mert

Figyelt kérdés

Olyan helyre fogok költözni ahol nincs konyha egyelőre.

Arra gondoltam ilyet kellene vennem de nem tudom milyenek ezek, sose hasznàltam ezelőtt.

Szerintetek sok àramot fogyasztanak ezek?

És jól hasznàlhatók?


2020. máj. 29. 21:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10es köszi neked is a hosszú választ


Igazából kávéfőzőm, vízforralóm, mikróm van. Edényeim is vannak, most arra gondoltam a legegyszerűbb ha ilyeneket veszek (linket teszek) nem biztos hogy pont ezeket, de egy ilyen kis sütővel meg egy ilyen kis elektromos cuccal elleszek egy darabig. Erre egyébként bármilyen edény jó.

Vélemények? Tanácsok esetleg ezekről vagy hasonlókról?


[link]


[link]

2020. jún. 6. 00:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd zolibát a Szenko elektromos sütőjéről!
2020. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2 tűzhelyes indukciós rezsóm van, sajnos egyelőre ez minden amin főzni tudok, és ha mindkét lap megy maxon, akkor meg mellé bekapcsolom a tv-t és már le is csapott a biztosíték... :D

Amúgy én szeretem nagyon.

Az meg, hogy mennyi aramot fogyaszt sokmindentől függ... miket szoktal enni, miket főzöl...

Ha egesz nap 1600watton nyomatod, akkor sok áramot fogyaszt...

Ha fél óra alatt összedobsz valamit atlag 800watton, akkor meg nevetségesen kis összegről beszélünk...

2020. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!