Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc ételed az alábbia...

Mi a kedvenc ételed az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

- Pizza

- Hamburger

- Hot dog

- Gyros/kebab

- Lángos


És milyen gyakran fogyasztod?



2020. máj. 16. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Hamburger
Hot dog
Pizza
Gyros/kebab
Lángos
Összeset szeretem!
Egyiket sem szeretem!
80 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hot dog. De csak az, amit én készítek.
2020. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi a valasztek?
2020. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizza vagy burger. Pizzát mindig ugyanonnan rendelek, azt írtam be mert az nagyon jó. Burgert sokat kipróbáltam szóval annak változóbb a minősége. De egy igazán jó burger jobb mint egy pizza. Mindkettőt sztem kb havonta eszek. Ár-érték arányban meg a gyros.
2020. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem egy nagyon nehéz kérdés, mert mindet imádom. Az abszolút kedvencem a hamburger, viszont pizzát eszek a legtöbbet, mert olcsóbb, nehezebb elrontani, és több étkezésre is elég. Hotdogot leginkább magamnak szoktam csinálni, most nagyon megkívántam, lehet csinálok is ma. Lángost ritkán eszem, de amúgy imádom, csak azt pl. házhoz rendelni nem nagyon lehet. Még a gyros az, amit a legkevésbé szeretek, viszont ez meg a legegészségesebb kb. mert sok zöldség és hús van benne, szóval ezt meg ezért szoktam enni.
2020. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sonkás sajtos pizza! hmmmmmm.
2020. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamburger - Gyros holtverseny!
2020. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyros
2021. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!