Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételekhez esztek...

Milyen ételekhez esztek csemegeuborkát?

Figyelt kérdés
Egy ideje megbolondulok érte, állandóan kívánom, de sült húson kívül nem tudom, mihez illene még.
2020. máj. 4. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Pörkölt, tokány, rántott hús, rakott krumpli, paprikás krumpli, tarhonyás krumpli, krumplis tészta, fasírt
2020. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicshez, salátába, pörkölthöz, paprikásprumplihoz, krumplisvtésztához, húsos raguhoz, vagy abba belefőzve a végén.
2020. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Horaires ***** válasza:
91%
Tükörtojással is talál.
2020. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb.mindenhez, nagyon szeretem. Sima hideg ételekhez is, virslihez, pörkölthöz, minden húsos, krumplis ételhez.
2020. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanom van, akár sima vajaskenyerhez is, de a gyerekem képes csak úgy magában is benyomni egy üveggel
2020. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Paprikas krumpli

Rizseshus ( de inkabb ahhoz cekla )

Brassoi

2020. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én leginkább csak szendvicsbe, vagy bizarr leszek, de magába. De amúgy tenyleg sok mindenhez megy:pörköltek,paprikás krumpli, raguk stb.
2020. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes? :):):)

terhesen leültem olvasni egy üveg csemegeuborkával, és elnassoltam magában. Aztán volt, hogy lekváros kenyérhez is ettem...

Amúgy is nagyon szeretem, szinte minden főételhez, krumplis tésztához is pl, bár nem-tehesen édes dolgokhoz nem fogyasztom...

2020. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Semmihez.

A lányom sültkrumplihoz

2020. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem mindenhez, sőt, úgy naturban nassolnivalóként is szoktam enni, néha hülyének is néznek, mikor egy adag uborkával jövök a szobámba. És nem, én nem lehetek terhes, már csak azért sem mert nem lány vagyok. :D
2020. máj. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!