Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti csinaltok munkahelyre...

Ti csinaltok munkahelyre eteleket penzert?

Figyelt kérdés
Palacsinta, hamburger pizza stb eteleket eladni meloba korrekt aron. Van akinek ez bejott?

2020. máj. 1. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de nálunk ilyesmit nem is szabadna. Én csak sütit viszek be jótékonysági eladásra, amikor ilyesmit szerveznek nálunk, de nem nekem jön belőle a pénz, hanem annak a szervezetnek megy, akit éppen támogatunk.
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek nyugdíjast, akiről sokan tudták a gyárban, hogy készít sokféle jó savanyúságot, és rendeltek is tőle. Szépen keresett vele, de nem kell bevinni, ha nem lehet, jöjjenek ki érte házhoz.
2020. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Áhhhh, nem kéne senkinek. Amire van kereslet az a tojás, hús, gyümölcs, persze házi.

De készétel? Főleg ilyen semmilyenek?

2020. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk van, aki pálinkával, van, aki házi őrölt paprikával, van, aki házi kolbásszal és sajttal "kereskedik". Vagy dióval, gyümölccsel.

De kész kaját csak ünnepekre viszünk, nyilván nem eladni, hanem, mert úgy illik (nők sütnek, férfiak hozzák a piát). Ha kerti partit tartunk, valaki tuti hoz "hazait", legyen az padlizsánkrém, májkrém, húsos zsír vagy pia. :)

Van, amikor süt az ember egy jó sütit és visz be a munkahelyre. Ennyi, de nem látom értelmét kifőzdét játszani

2020. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Annyit nekem nem tudnak fizetni hogy én nekiálljak otthon főzni.
2020. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezek az ézelek frissen jók. Nagy üzletet nem csinálnál.
2020. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mellekes bevetelnek gondoltam.


Egyebkent hambi nagyon fogy a bufeben es sokkal rosszabb mint amit csinalnek :)

2020. máj. 1. 18:09
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Az étel árusításának vannak szabályai. Nehogy a büfés esetleg feljelentsen...
2020. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Allami hely + nem vinnek max 2 hambit egy nap be ha ez esetleg osszejonne. Vagy palacsintabol 10-15, ami elfer a taskaban
2020. máj. 1. 18:25
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ok, megfordítva, ilyen kis mennyiségben megéri?
2020. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!