Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a szart csinálnak az...

Mi a szart csinálnak az emberek 30 kiló cukorral?

Figyelt kérdés
Pánik vásárlás megy, még a lisztet megértem, az olajat se olyan nagyon, de a cukrot végképp... Zsugor számra veszik az emberek, de mit csinál annyi cukorral? Karamellt fog gyártani egy évig belőle vagy mi?
2020. márc. 16. 21:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%

Én "szerencsére" 1-es típusú cukorbeteg vagyok és most nem kellett tolonganom a lisztért, cukorért.

Minden rosszban van valami jó!:)

Egyébként miért csodálkozol Kérdező?

Egy olyan speciális népről beszélünk, amelyik egy kétnapos ünnep előtt az éhhalálra készül!

2020. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédom idős bácsi úgy tett :

Ha nem halunk meg, jó lesz a cefrébe nyáron 😀😀

2020. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22%

Most meg persze lehet mindent kapni, de ha elfogynanak a keszletek a raktarakbol es nem lesz megfelelo utanpotlas, akkor hiany lehet elelmiszer fronton.


Hiany esetere készülve olyan dolgot kell felhalmozni, amelynek magas az energiaerteke. A cukorban nagyon sok energia van, cukorral eleg sokaig lehet biztositani a napi energia szuksegletet. Persze nem egeszseges, de ilyenkor jo megoldas.


Aztán ha elult a vihar, majd ha minden visszaall a normalis kerekvagasba, akkor majd maximum elhasznaljak lekvar befozeshez a maradekot.


(szegeny ember cukros kenyeret ad a gyereknek, ha nincs mast adni)

2020. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

Egy dolog miatt vagyok kiakadva: összefogás van, hogy szívesen bevásárolnak időseknek (75-80 éveseknek), kiváltják a gyógyszereiket ingyen és bérmentve munka mellett. Az árut folyamatosan töltik, nem lesz cukorhiány, olvastam, hogy 1-2 évre való többlettermelés van. DE: ha az egy óra szabadidejében elmegy valaki szívességből bevásárolni a fiatal dolgozó, akkor nem fog 3-4 óra múlva újra visszamenni, hogy a néninek cukrot vegyen.

Eláll korlátlanul, de ilyenkor erre is kellene gondolni a halmozóknak, hogy nem veszem meg az összes kipakolt cukorkészletet más elől. (Saját vélemény, de szerintem empátia is kéne a mostani helyzetben.)

2020. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nemis az a baj, hogy megvesz 10 kilót. Hanem hogy naponta megveszi az összeset, hogy másnak ne jusson.

Aki meg egy sima hétvégi ebédre akar bevásárolni, az nem tud! Mi tegnap négy boltot jártunk végig, mire ilyen alap dolgot be tudtunk szerezni, mint wc-papír és intim betét, olaj, liszt, hús, és hasonlók. Nem 50 kilót, csak egyet-egyet, mert elfogyott, és napok óta nincs!

Mi se akarunk ennyit kóborolni, mikor bárhol bármit elkaphatsz! Mi is úgy akarunk vásárolni, hogy be a boltba, 10 perc alatt felpakolunk, és ki. Ehelyett elment vele az egyetlen szabadnapom, mert a sok idióta raklap számra veszi a lisztet.

A legjobb, mikor azt látod, hogy áll sorban a panel erkélyén a liszt, mert annyira hülye, hogy nem tudja tárolni se. De majd biztos tud kenyeret sütni, hogyne...

2020. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

azthittme csak én jártam így hogy egy sima ebédhez amit főzök 2napra szoktam egy fajtát , Nemtudok bevásárolni....

Idegbe jöttem és módosítottam a menün inkább mert nekem nem lett volna türelmem 4-5 boltba elmenni.

2020. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb az egészben, hogy ennek a felvásárolt kajának a fele ki lesz b..szva a kukába fél év múlva, mert nem tudja tárolni meg megenni se.
2020. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Az baj hogy sok hülye ember kaját nem vesz csak lisztet,olajat cukrot.ja meg raklap wc papírt nem lene semmi gond ha az emberek nem úgy vásárolnának mintha itt lenne világ vége .és hagynánk másnak is árut.
2020. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!