Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eredeti, cukrászdában kapható,...

Eredeti, cukrászdában kapható, linzertészta recept?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak nincs meg az, az igazi eredeti cukrászdában kapható linzertészta receptje, igazából csak keltésztákat szokott sütni fejből...

A nagymamám készített olyan linzert, ami a cukrászdákban kapható imádtam...

Sajnos mami már nincs...

A neten meg van vagy 100fajta verzió és mindegyik alatt azon vitatkoznak az emberek, hogy ki mit rak illetve nem rak bele...

Most akkor igazodjon ki az ember melyik recept lenne az, amit én keresek...

Nagymamák, anyukák, gyakorlott háziasszonyok, valaki tudna egy olyan receptet írni/küldeni?


2020. febr. 1. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
1-nek köszi a választ..!
2020. febr. 1. 15:22
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
cukraszdankent is elter, ettem mar nagyon mas linzereket. kiserletezz kisebb adagokkal, melyik all legkozelebb az altalad kedvelthez. vagy probalj regi szakacskonyvek receptjeibol, sokkal jobban izlenek azokkal az aranyokkal bizonyos sutik
2020. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha az 1-nek hasznos volt a válasza (és az volt, olvastam) akkor hova lett???
2020. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
vagy torolnek, vagy lehuznak itt ugy tunik... mar ha ertelmes valaszt adsz
2020. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
De érdekes, nem tudom miert lett tofolve a valaszom.... Azt irtam 3:2:1, a liszt, vaj és cukor hányada, vagyis 30 deka liszt, 20 deka vaj és 10 deka cukor kell. Cukrászdában esélyes hogy nem vajat hasznalnak, hanem margarint és valószínűleg kerül bele vagy tojás, vagy más térfogat növelő. Első voltam.
2020. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

#4

Mit lehetett törölni egy linzerrecepten?

Semmi személyes nem volt benne, leírta a liszt-vaj-cukor arányokat, annyit hozzátéve, hogy vannak cukrászdák, ahol nem vajjal, hanem margarinnal készítik.

Slussz, ennyi volt!

2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

#5

Akkor jól emlékeztem nagyjából!

Most ezen különösen azért vagyok felháborodva, mert egy másik fórumban van egy nagyon ocsmány válasz és nem törlik, pedig látták.

Nem is engem érint, mert nem én voltam a Kérdező és nem is engem támadott meg. Annak van létjogosultsága itt, a te receptednek meg nem.

Tényleg az eszem megáll!

2020. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
koszi az aranyokat, ki fogom probalni. azert egy jo cukraszda nem hasznal margarint, pont emiatt nem eszek a gagyi helyeken, egyszeruen mas, nagyon erzodik. emiatt van par ledvencem az osszes tobbi csaodas. ezert is irtam higy nagyon elternek az izek, megis jol lehuztak xD hat ez van. azt hiszem holnap linzert sutok, ezer eve nem volt :):)
2020. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Google.
2020. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!