Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hol készíti a virslit?

Ki hol készíti a virslit?

Figyelt kérdés
Mikróban vagy vízben? Van rá trükk, hogy ne repedjen szét de nagyon meleg legyen?
2020. jan. 9. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
sutni valo kolbasztbsutni szoktak. fott kolbaszrol meg ne hallottam :/ azon kivul h kifozik de van aki fozve is eszi? hat nekem kell a roppanosag, kolbasznal ugy kiraly :D vagy gondolom a szafalade meg ilyenekre gondolsz, bar azt meg eleve belefozik valami ugy tudom. persze lehet h rosszul tudom, de igen a virslinek eleg az a par oerc h atmelegedjen tobb nem is kell neki :)) alufoliaban viszont nem egeszseges sutni, en anelkul grillezek es szuper ugy is, akar suto grill funkciojaval is. virslit is lehet sutni, tojast es paradicsomot is dutunk melle altalaban. legjobb reggelink :)
2020. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Így van ez, mikor hiányos az ismeret anyagunk, de a piros kéz roppant könnyen klikkelhető.

Érdekes az is, hogy alufóliában nem csinálunk semmit , mert nem egészséges, miközben kimegyünk az utcára és végeláthatatlanul szívjuk be a kipufogó gázt. Az rendben van, míg az alufólia nincs rendben.

Azon, hogy egy kolbászt főzni is lehet csodálkozunk. Persze van olyan kolbász, amire azt írják rá, hogy főző kolbász. Kevés olyan húsétel van, amit ne lehetne főzni is meg sütni is. A szomszédom főzi a sütni való kolbászt , és sosem hallott még arról, hogy darált húsból is lehet pörköltet készíteni.

Na ezeket csak azért írom, hogy mielőtt azt a nyamvadt piros kezet nyomogatnátok, gondolkodjatok, szerezzetek ismeret anyagot.

2020. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a 10-es nulla százalékot ért el ebben a pillanatban, jó lenne, ha a lepontozók nyilatkoznánk is, hogy mi volt a probléma a válasszal.


A virslit nem kell főzni ?

Vagy hogy alufóliában a kolbász finomabb ?

2020. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es teljesen jó ötletet adott, ki fogom próbálni a kolbászosdit.
2021. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!