Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Elrontott süti. Ez így kuka?

SOS! Elrontott süti. Ez így kuka?

Figyelt kérdés
A linzer recept tojássárgáját ír, de figyelmetlen voltam és beletettem az egész tojást. Furcsán lágynak is találtam, de gondoltam nagyobb volt a tojás mint szokott. Gondoltam majd a pihenő a hűtőben megoldja. És most jutott eszembe, hogy elszúrtam. Érdemes megsütni, vagy dobjam ki? Ráadásul dupla adag van a hűtőben :(
2019. dec. 22. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Süsd meg semmi baja nincs
2019. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Süssd meg, semmi baja nincs!
2019. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Süsd meg, esetleg pici lisztet gyúrj még bele, ha nem tudod formázni!

Van sok olyan recept, ahol egész tojás kell bele, és attól nem rosszabb!

(Meg egy megjegyzés: semmit ne dobj ki, ha valamit elrontottál a recepthez képest, a legtöbb híres új recept így keletkezett. Kicsit javítasz rajta és nem áruld el senkinek, hogy nem ílyennek kellene lennie - hidd el igen sok sikered lesz!)

2019. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
En csak a feherjet tettem bele, megis tul lagy maradt, ezert tettem tobb lisztet hozza, es megsutottem! Tanulsag: legkozelebb inkabb megveszem azt a par dbot, de hogy nem szenvedek ilyen hulyeseggel itthon, az fix :)
2019. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél hozza egy kis lisztet.

Amúgy a linzéévé nem kell tojás, eredetileg csak vaj, porcukor és liszt a tészta.

2019. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nincs elrontva! Van ahol a linzertésztájába ír egész tojást. Tegyél hozzá lisztet, ha ragadnak!
2019. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha tojást se teszel, akkor is jó lesz, ha elég a vaj. Pici liszt, hogy gyúrni tudd.
2019. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P. Tamás88 válasza:
0%
Fagyaszd le, majd keverj hozzá sütőport. De csak ha ragaszkodsz a javításhoz. Semmi baja nem lesz a így is megsütöd
2019. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megsütöttem akkor. Isteni finom lett. Kellett hozzá még egy kis liszt.
2020. jan. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!