Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az a 4 fűszer, amit a...

Mi az a 4 fűszer, amit a leggyakrabban használtok? Hol/miben tartjátok azokat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bors, fokhagyma por, kurkuma, rozmaring. Pici befőttes üvegben, kivéve a borsot, az borsörlőben van
2019. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A sót nem sorolom ide, nekem az egy nagy dekoratív üvegtárolóban van, amibe belefér az 1 kgs zacskó tartalma egyszerre.


A Dawtona márkának van ez a picike üveges sűrített paradicsomja, vettem egy csomót, elhasználás után pedig elmostam és kifőztem őket, nálam ilyenekben van minden fűszer. Leggyakrabban használt: bors, fokhagyma granulátum, chili pehely, kakukkfű.

Egyedül a babérlevél és a fűszerpaprika a kivétel, előbbit aromazáras tasakba, utóbbit egy kerámia tartóba teszem (ezt szegedi rokonoktól kaptam ajándékba, paprikával együtt küldték :)).

2019. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
So bors fokhagyma komeny
2019. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

So

Bors

Pirospaprika édes

Pirospaprika csípős


Nálam ezek a legfőbbek

2019. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%

A lényeg lemaradt

Üveg hengeres fűszer tartoban

2019. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
A borsörlő az máéra már alap. A többit így oldottam meg - [link]
2019. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!