Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kis méretű villanysütőt...

Milyen kis méretű villanysütőt ajánlanátok, amiben lehet piskótát is sütni és nem csak grillezni tud, vagy mikrózni?

Figyelt kérdés
Nem fér be a konyhámba a normál 60X60-as méretű sütő, így egy pulton tartható, kis méretű villanysütőt keresek, amiben süteményt is tudnék sütni. Tudnátok nekem ilyet ajánlani? Kérem, hogy csak azok írjanak, akik már próbálták az ilyen fajta kis sütőket és süteményt is sütöttek benne.
2010. júl. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan mikrohullámú sütöt, ami egyben légkeveréses sütö is, nekem is ilyen van. Lehet használni mikróként, rendes sütöként meg grillezni is tud, ezeket lehet külön használni de kombinálni is.

HA van lehetöséged, akkor ilyet vegyél, nagyon tudom ajánlani. (Árat nem tudok mondani, mert az enyém már 3 éves, és akkor ajándékba kaptam - de nagyon sok nem lehet, mert aki adta, az nem milliomos, hanem egyszerü fizetésböl élö ember.)

2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok: valami hasonló, mint ez:


[link]

2010. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a gyors választ. Nekem van egy LG mikrohullámú hasonló készülékem, de nem tudok benne piskótát, süteményt sütni. Ez a problémám vele. Illetve az még, hogy a sütési idő is duplája a normál sütőben szükséges időnek. Gondolom, hogy nem mikrohullámú lenne a megfelelő, hanem villanysütő.
2010. júl. 20. 10:17
 4/4 anonim válasza:

szia, nekem sokáig minikonyhám volt, kb. akkora mint a mikró, egy sütő és van hozzá két főzőlappal. Ez nem tud grillezni meg mikrózni, mivel sütő :)

Ilyen csodatortákat nem fogsz tudni benne sütni, de én muffint sütöttem benne, meg ilyen süti lapokat, arra megfelelt. Kb. 22 e FT a boltban. Egyébként az enyém eladó, vagy elcserélném valamire, mert már van nagyobb sütőm:))) De nem ezért írtam. Egyébként én ezzel főztem is.

2012. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!