Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az az 5 étel amit sűrűn...

Mi az az 5 étel amit sűrűn szoktál főzni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 06:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Bolognai spagetti, kínai kaja, pörkölt, rakott zöldbab(vagy karfiol, kelkáposzta), rakott krumpli
2019. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Bolognai, carbonare, lasagne, rántott dolgok sült krumplival, pizza.



Nem túl egészséges sajnos, de próbálkozok sok zöldséggel feldobni őket + tk tésztával, tk liszttel stb

2019. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Elsö: bocs, de a "kínai kaja" nem étel, hanem igen tág fogalom!
2019. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelék, rakott krumpli, csirkepaprikás, disznótoros, zöldség leves.
2019. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Jó, van, amikor édes-savanyú, van, hogy szecsuáni, van, hogy szezámmagos, ezért írtam egy gyűjtőnevet. De muszáj volt belekötni.
2019. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai spagetti, palacsinta, rántott dolgok, édes-savanyú csirke, sajtos-tejfölös csirke sütőben
2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Rántott dolgok, (húsok, zöldségek) savanyú káposztás ételek (székely,töltött,rakott) hagymás zaftos kaják (lecsó, pörköltek húsból, zöldségből, tojásból), franciás cuccok.
2019. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A levesek közül a zöldborsó-, tarhonya- és tojásleves.

Főzelékből a cukkini vagy tök, a zöldborsó és a tavaszi főzelék szerepel legtöbbször. Bár egy hónap alatt kétszer ezeket sem készítem.

Húsos ételek közül legtöbbször pörkölt van, de igyekszem mindig más húsból készíteni, és változatos körettel tálalni.

2019. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
roston sült csirkemell vagy marhasteak zöldségekkel, édeskrumplival. nem tudok főzni :-/
2019. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Diák vagyok, egy kollégiumszerűben lakom, szóval nem szoktam szuper dolgokat főzni.

Tejfölös-sajtos tészta, vajas-sajtos tészta, sajtszószos tészta, hajàban sült krumpli, pizza.

2019. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!