Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen edény az amiben nem ég...

Milyen edény az amiben nem ég le a kaja?

Figyelt kérdés
Olvastam nem olyan rég Facebookon olyan edenyrol amiben bármi akár hagymát is lehet piritani úgy hogy nem ég le, nem kozma oda. Ezt az edényt egyébként sutobe is lehet tenni ha jól tudom

2019. nov. 27. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teflonbevonatu.
2019. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most kovácsolt alumíniumból készült, három réteg márványbevonattal és a turbó indukciós talppal készült edényeim vannak. Hihetetlen jók. De szerintem nincs olyan, amiben nem ég le valami, ha otthagyod a tűzön.
2019. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott felejted az bármiben odaég!
2019. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz ilyen nincs, max valami bevonatnak köszönhetően nem tapad oda, de a hőmérséklettől még ugyanúgy megég.
2019. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A HIDEG edény...
2019. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a teflonos, olyan amiben tényleg olaj nélkül nem ég le a cucc kb soha. A főzős csopiban írták róla véleményt, ott probalgattak. És azt tudom hogy nem annyira olcsó.
2019. nov. 27. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az éjjeliedény.

De komolyra fordítva a szót: addig szinte semmilyen edényben nem ég le semmi, amíg a párolandó, sütendő élelmiszer el nem veszíti a víztartalmát. Ha ez bekövetkezik, tök' mindegy hogy miben van, le fog égni. Nem poénkodok, légpárnás, antigravitációs meg egyéb technológiákat meg nem lehet alkalmazni az élelmiszerrel, hogy ne érintkezzen az edénnyel, és ha már levegőréteg is alig van alatta, akkor az érintkező felületek leégnek.

Ha a reklámozott edény tényleg működik, akkor melegítési, sütési időt is megadnak hozzá, ami a leírtakat támasztja alá.

De kívánom hogy valami csoda folytán legyen ilyen edény és működjön is.

2019. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezer százalék, hogy parasztvakításról volt szó a csoportban.
2019. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 22:40, én eggyel fentebb írtam le amit tudok a főzés mondjuk úgy tudományából. lehet hogy igazad van, de én őszintén próbálok segíteni, hátha őszinte a kérdező is.
2019. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Effy Lizbeth válasza:
100%
Kerámia bevonatú.Abban lehet olaj nélkül, bár azért 1-2csepp jobb ha van alatta,le tud égni de sokkal nehezebben.
2023. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!