Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors finom vacsora vendégnek?

Gyors finom vacsora vendégnek?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami ötlete, vendégek jönnek hozzánk, de nagyon kevés időm lesz főzni, munka miatt. Mit tudnék az asztalra varázsolni, ami nem hétköznapi, de gyors, finom és vendégekhez is illik? Köszönöm a segítséget.
2019. okt. 15. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Góglizd be, hogy 30 perces receptek. Csak úgy hirtelen, nekem tetszik:

[link]

2019. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ami gyors az hétköznapi lesz, mert valami attól lesz hétköznapi, hogy gyorsan el lehet készíteni.
2019. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

#2: Biztos? Ez pl. 15 perc alatt megvan.

[link]

2019. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj be valamelyik étterembe és rendeld meg. Plázákban , egyéb hasonló helyeken szinte mindig van valami elviteles kajálda.

Ha nincs időd, akkor ne erőltesd, mert csak kapkodás lesz.

2019. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én egyébként sosem kísérletezem új dolgokkal. Olyat csinálj, amit a vendégek egyébként is enni szoktak. Ha azzal megvagy, akkor bedobhatsz egy újdonságot, de azt csak pluszban. Előfordulhat, hogy a gyorsan elkészíthető "csigáért" nem lesznek oda.
2019. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű, gyors, szerintünk finom:

Hozzávalók: csirkemell, fokhagyma, rizs, tejföl, szárított paradicsom.

A szárított paradicsomos övegből öntök a serpenyőre egy kis olajat, beleteszem a fokhagymát, ha kicsit megpirul ráteszem a kettévágott paradicsomokat és a csirkemellett, amikor készre sült 2 kanál tejföllel összekeverem, 2 percig rotyogtatom és kész is. Főtt rizssel tökéletes, egyszerre van kb. kész, maximum 25 perc az egész.

2019. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Munka mellett nem "kell varázsolnod" semmit. Rendelj.

Vegyél sajttálat, kétféle kenyeret, bort,kész.

Aztán majd ha lesz időd és éppen nem dolgozol,akkor rittyenthetsz.


Én nagy főzős vagyok, de sosem értettem, miért kell önmagadat kizsákmányolni? Semmi értelme, haszna és nem leszel tőle sem jobb ember, sem jobb nő,sem igazibb anya, sem jobb társ, sem királyabb szerető,sem menőbb,sem jobb barát, semmi. Csak fáradt.

2019. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!