Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vannak bevált szendvics...

Vannak bevált szendvics ötleteitek?

Figyelt kérdés
Egy ideje én csinálom a szenvicseket amiket a párom dolgozni visz. Szinte mndennap ugyanaz... saláta, sonka, sajt, ubi, paradicsom, paprika, hagyma. Ő ezt nagyon szereti, de szeretnék kicsit változatosabban pakolni neki. Milyen ötleteitek vannak? Ti mit szoktatok vinni dolgozni vagy a párotoknak csomagolni? A főtt étel nem opció. Nincs ideje melegítgetni. Köszönöm az ötleteket :)

2019. okt. 6. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Én szoktam darálthúsból pörköltet csinálni. Ahhoz készítek tarhonyát. Ezeket összekeverem és zsemlébe töltöm. Nekem nagyon ízlik, hidegen is.
2019. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Tojáskrém, májkrém, húskrém, tepertőkrém, körözött. Fasírt. Esetleg majonézes saláták.(francia, krumpli, kukorica stb.)+ szénhidát
2019. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanez, csak sonka helyett (vagy az mellé) tegyél be egy szelet rántott husit. :) Meg valami szószt, ha a majonéz-mustár-ketchup szentháromságának egyikét sem szereti, akkor lehet valami sálátaszósz is akár.


Akartam még ajánlani a tojást, halat, de hát... :D Munkába inkább ne.


De ha a zsemlét/kenyeret/kiflit lecseréled arra a tipikus hambi zsemlére, az is nagon fini. 🤗 És ez is mehet amúgy a felsoroltakkal + rántott husival, finom hambi lesz belőlük. :)


De hotdog-ot is csomagolhatsz, hotdog kiflibe -tudom, furi :D - mehet a saláta, hagyma, szósz, felcsíkozott ubi, bele a főtt virsli, rá egy kis reszelt sajt és jóóól becsomagolva eltudja magával vinni.


Vagy próbáljatok ki különböző sajtkrémet, vajkrémeket :)

2019. okt. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Én imádom a szendvicseket, annyiféle lehetőség van, hogy szerintem ha életem végéig csak szendvicsen élnék, azt sem tudnám megunni. Néhány példa, amiket csomagolni szoktam mindkettőnknek, az alap legyen valamilyen kenyérféle (nálunk ez általában magvas zsemle vagy kenyér) + vaj:

tonhal, kukorica, cheddar sajt, paradicsom

csípős kolbász, sajt, csípős mustár, retek, saláta, ecetes uborka

csirke/sertéshús (pl. maradék ebédről), saláta, uborka, paradicsom, majonéz

házi avokádókrém/májkrém/padlizsánkrém + zöldségek

kőrözött, sonka, sajt, főtt tojás, uborka vagy paradicsom, saláta

sült bacon, sajt, tükörtojás, zöldhagyma, csipős mustár

sonka, reszelt torma, tojás (vagy tükörtojás, vagy sima főtt tojás), zöldségek, sajt

rántott máj, sült hagyma, ecetes uborka (hidegen is szeretjük)

Fú, még sorolhatnám, ez csak az elmúlt 2 hét termése :)

2019. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!