Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tésztát főzzek ma?...

Milyen tésztát főzzek ma? Grízest, krumplist, lecsósat?

Figyelt kérdés
Elvileg mindhármat megenném(nénk), főleg én, ezért nem tudok dönteni. Ki melyiket szereti jobban? Ebből a háromból válasszatok légyszi, mert tejföl van itthon, de túró nincs.

2019. szept. 26. 11:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%

Grízes és a krumplis hivogató :D lecsóst annyit nem komálom.

Szerintem maradj a krumplisnál, azt mindenki szereti, a krumplitól nincs jobb.

2019. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak egy kis közvéleménykutatás, mert mint írtam, mind a hármat kívánom.:) Köszi szépen!
2019. szept. 26. 11:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha grízes, akkor ahhoz kell jó savanykás batacklekvár is, ha krumplis, akkor meg csemege uborka. Egyedül a lecsós csúszik magában is. Szóval én arra szavazok. Ha van lekvár meg ubi, akkor viszont azt főzd, amit a legjobban megennél, bár édessel nem lehet rendesen jól lakni.
2019. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Van 2-3 órám nekiállni, leves van tegnapról. Eskü, azt csinálom meg, amelyikre legtöbben szavaztok. Ti melyiket ennétek? Eddig 1 grízes, 2 krumplis. Egyébként van itthon lekvár és savanyúság is.

(Nna, ilyen lüke kérdést se írtam még ki, de tényleg nem tudom eldönteni.)

2019. szept. 26. 12:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs, félreolvastalak, tehát egy lecsós is. Én mindenkinek nyomom a hasznos-jelet, ha megtiszteltek a véleményetekkel, de ahogy elnézem, sajna nem látszik, egyedül kevés vagyok hozzá. :/
2019. szept. 26. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis
2019. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a leves!

Egy édes gyümölcs, vagy paradicsomleves után nem élveznék egy édes grízes tésztát, de egy húsos leves, vagy pl. bableves után igen.

Ennek függvényében szavazok a grízes, vagy a krumplis tésztára!

2019. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
krumplis legyen:)
2019. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a lecsósat enném, sőt ha lenne egy is gomba is, akkor mivel tejfölöd van, dorozsmait csinálnék belőle, azt nagyon szeretem. Szóval egy szavazat a lecsósra, mondjuk az is igaz, amit előttem írt az egyik kedves válaszoló, hogy nem mindegy milyen leves van. Egyedül a grízest nem enném meg, de az az én ízlésem furcsasága, hogy minden édeset zsigerből rühellek, igen, a csokit is :D
2019. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A leves tartalmasabb, vannak benne zöldségfélék, és hús is. De nem habart, nem krémleves, nem rántásos. Inkább húsos-zöldségleves. Krumplistésztának állok neki, köszönöm tényleg a válaszokat!
2019. szept. 26. 13:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!