Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ötleteket?

SOS! Ötleteket?

Figyelt kérdés

mar nincsen semmi otletem hogy mit tudnek fozni hogy mindenkinek jo legyen.

harman lakunk.

a parom nem eszik szinte semmi zoldseget. hust hussal.

(krumpli,borso,kukorica ezeket ugy igen)

a baratnom meg azt fujja hogy mar elege van a husbol.

nekem mindegy.

es 5fele sem akarok fozni

van valakinek valami otlet,recept ami mind kettojuknek jo?


2019. szept. 18. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ki lakik kinél, Ti nála, Ő nálatok, vagy közös albérlet? Ha közös albérlet vagy Ő nálatok, akkor főzzön magára, ne válogasson, viszont ha Ti Nála és meg van beszélve, hogy ezzel is honorálod, akkor egyik nap egyik fajtát, másik nap másikat főzz, de mindig 2 napra elegendőt, és akkor mindenkinek van mit ennie.
2019. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
o lakik nalunk...es en nyilvan inkabb a paromat nezem..neha en is ennek mast de nem nyafogok...mint ok ketten..
2019. szept. 18. 10:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért te főzöl mindenkire?

Kinél laktok?

Főzzenek maguknak, vagy rendeljenek, ha ennyire ellenkező az ízlésük, és nincs probléma. Nem is értem, hogy merül fel ennyire eltérő igényű embereknél a közös étkezés (mármint ételkészítés).

2019. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kinél laktok kérdésem tárgytalan.

Ha ráadásul te is harmadik félét ennél, akkor végképp azt mondom, rendeljetek, aztán akkor mindenki azt eszik, amit szeretne. Nálunk is ez ment a családban, anyu egy darabig próbált 3 félét főzni, aztán megunta, elkezdtünk rendelni és mindenki elégedett lehetett.

Most a párommal mi is ezt csináljuk a hétköznapokban, ő rendel amit szeretne, én meg vegyesen rendelek vagy készítek magamnak amit én szeretnék. Soha nincs konfliktus, nyafi a kaja miatt.

2019. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem feltetlenul en fozok

Es azert mert a paromra egyertelmuen fozni fogok.

es azert fozunk kozosen mert egyszerubb igy

2019. szept. 18. 10:56
 6/21 A kérdező kommentje:
oke rendelunk valamit. de nem lehet minden nap gyors kajat enni vagy rendelni..minek van akkor a konyha?! nem tudom... szerintem minden nap rendelni az egy kicsit sok
2019. szept. 18. 10:59
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

"Es azert mert a paromra egyertelmuen fozni fogok."

Miért egyértelműen? Valami problémája van?


"es azert fozunk kozosen mert egyszerubb igy"

Hmm a kérdésből nem éppen az jön le, hogy egyszerűbb lenne.


"oke rendelunk valamit. de nem lehet minden nap gyors kajat enni vagy rendelni.."

Hogy ne lehetne? Pár éve ezt csinálom, és nem roskadt magába a világegyetem.


"minek van akkor a konyha?!"

Olyan dolgokat készíteni, amit szeret az, aki elfogyasztja. Ha a konyha csak hiszti alapját képezi, akkor rosszabb, mintha be se tennéd oda a lábad...

2019. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem de nalunk ez a szokas hogy a no van a konyhaban.. mindenkinel mas nalunk igy van..es amugy is a parom egesznap dolgozik en itthon vagyok (terhesen)nem fogom tole elvarni hogy meg fozzon i... anyagilag egyszerubb.. kulfoldon lakunk es itt a kornyekunkon amugy is masabb a rendelhetos kajak (keves van aki ki szallit) faluban lakunk.

jobban szeretem a hazi izeket mint a nap mint nap pizza vagy hasonlo dolgok...zsiros kajaktol...nem minennapos hiszti de egy heten 2x biztos hallom.. azt hittem hogy kapok valami jo otletet hogy mi az a kaja ami esetleg mind a ket felnek megfelel de ugy latom senki nem tud segiteni... akkor marad a fenn allas ahogy eddig...

2019. szept. 18. 11:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

jobban szeretem a hazi izeket mint a nap mint nap pizza vagy hasonlo dolgok...zsiros kajaktol..."

Az ugye megvan, hogy nem csak pizzát meg hambit lehet rendelni? :D


"azt hittem hogy kapok valami jo otletet hogy mi az a kaja ami esetleg mind a ket felnek megfelel"

De most könyörgöm, egy kajában VAGY sok hús van, VAGY kevés/zéró hús van, ez a kettő ellentmond egymásnak, nincs olyan kaja, ami nagyon húsos is, meg azért mellette húsmentes is....


"de ugy latom senki nem tud segiteni... akkor marad a fenn allas ahogy eddig..."

Hát ha neked jó szolgaként ugrálni két embernek, és hallgatni a fanyalgásukat az egyszerű megoldások helyett, amiket írtam vagy amit az egyes írt, akkor jó szórakozást hozzá. :)

2019. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Csinálj sárgaborsófőzeléket, lencsét, babot, sütsz mellé sült húst, fasírtot, húsos leveseket, babgulyás, grízestészta, túróstészta, stb., a barátnőd eszi hús nélkül, a párod meg a kettőt együtt. Mármint főzelék, plusz sülthús. Egy tipp a sok közül.

Egyébként a páromra koncentrálnék elsősorban, mert ő a párod, a barátnőd meg nyafogjon kedvére, ha nem tetszik a főztöd. De szerintem így is írtam tippet(tippeket). A barátnőd ne húzza a száját, örüljön, hogy van, aki megcsinálja helyette.

2019. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!