Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 12 órás gyári munkába, Ti mit...

12 órás gyári munkába, Ti mit visztek enni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van hűtő, így gyakorlatilag bármit vihetsz.

Reggeli+ ebéd. Reggelinek én általában szendvicset eszek vagy tortillát. Ebédnek meg dobozban valamit. Pl tegnap rizs+rántott sajt volt.

Amit szeretsz.

Ha van harmadik szünet is, akkor valami gyümölcsöt vinnék uzsira és otthon vacsoráznék.


Ha éjszakai műszak, akkor ugyanez, csak kevesebb mennyiségben. Lehet csak én, de én nem tudok este/éjszaka már igazán enni, hiába vagyok ébren.

2019. szept. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Egy operátori meló nem kíván annyi enni valót, de közepes fizikai munkához én srácként, simán elviszek egy doboz tepertőt mellé paradicsom, paprika, meg uborka, mellé vagy 4-5 szelet kenyér ebből eszek reggel 8 körül, illetve délután 3 kor ami még megmaradt. A dél az pedig ebéd.


Az a gond hogy már én is vittem mindent szinte, amit egyébként is megeszek, de pl egy sima vajas szalámis zsemlétől fél óra után éhes vagyok megint.


Ebédre szilvás gombóctól kezdve egészen a krumpli rántott hús kombóig minden elfogy :D

2019. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Nem szoktam melóban kajálni.
2019. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kajaltam a kantinba vagy vittem itthonrol kajat (ez volt a gyorsabb verzio a bufenel sokan alltak mire ideertek mar ettem a melegitett kajat). De pl volt a bufeben tortilla delutanra. Vagy a reggelik is finomak voltak lapcsanka, bundaskenyer, virsli.
2019. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!