Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a fontosabb az ebéd vagy a...

Mi a fontosabb az ebéd vagy a vacsora?

Figyelt kérdés

En ebédet szoktam fõzni,este meg eszünk ami akad vagy vacsorára nem is eszem.

Nincs kedvem 2.-szer fõzni.


2019. aug. 30. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az ebéd és csak akkor lakom jól, ha az főtt étel.

De nem tudnék aludni, ha nem eszem valami könnyű vacsorát.

Az viszont kizárt, hogy ebédre és vacsorára is főzzek valami komplettet.

2019. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az ebéd fontosabb, és az az esetek 99 százalékában főtt kaja. Nekünk is igényünk van napi egy főtt ételre. Esetleg este egy pizza, vagy ha valami nagyon nagy kedvencet főztem, akkor néha eszünk belőle este is, de vacsorára többnyire hideg kaja van.
2019. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vacsora, mivel napközben mindketten dolgozunk.
2019. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül az ebéd, de amúgy nekem a reggeli. A másik kettő közül valamelyik akár el is maradhat, de a reggeli az kell
2019. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem példáaul a reggeli. Amúgy meg akkor se ennék egy napon belül kétszer főtt kaját, ha valaki főzne rám.
2019. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismered?

"A reggelit edd meg magad, ebéded osszad meg barátoddal, a vacsorát add az ellenségednek!"

2019. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ebéd.
2019. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

13:58


Nem,nem ismerem.Csak azt,hogy este ugy kell enni mint egy koldus.:)

köszönõm a válaszokat.

2019. aug. 30. 14:07
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Alapból az ebéd fontosabb, kell az energia a nap további részére, meg munkában is jól esik egy kis pihenőt tartani ebédszünetben, de egyrészt ha munkahelyen kell elfogyasztani, sokszor futtában vagy zsúfolt étkezőben tudják csak sokan, másrészt ha kicsit többet eszik az ember vagy laktatóbb kaját eszik, akkor utána elálmosodik és nehezebb a meló.

A vacsora is fontos, azt már nyugiban meg lehet enni, otthon kényelemben, ezzel csak az a gond, hogy a legtöbb egészségmegőrzős témában nem javasolják a kiadós vagy nehéz vacsorát, inkább csirkemellet natúr zöldséggel.

Pedig nekem inkább úgy jön ki a lépés, hogy meló után este főzök, vacsorára frissen eszek belőle, és a maradékot viszem el másnap ebédre a munkahelyemre. Annyit főzök, hogy maradjon.

Hétvégén ha délelőtt főzök, akkor ebédre eszünk belőle inkább, és ha marad és egyáltalán megkívánjuk, akkor vacsorára is lehet még enni belőle.

Szóval nem kell kétszer főzni. Ha nem marad, akkor hideget eszek.

2019. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a vacsora, akkor is, ha csak hideget eszünk. Napközben nem tudok normálisan, nyugodtan enni, este viszont jó megpihenni, összeülni és nagyokat falatozni :) A legjobb, amikor egész nap rohangálunk, így se reggeli, se ebéd, se energia, így lesz belőle egy kiadós kézműves hambi vacsira. Nagy, egyszerre puha és ropogós, forró bucival, lyoni hagymával és pirított szalonnával, szaftos húspogácsával...
2019. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!