Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi ideig áll el a kisült...

Mennyi ideig áll el a kisült palacsinta?

Figyelt kérdés
Strandra készíteném úgy, hogy kisütöm, kakaóval, lekvárral megtöltöm (reggel), alufóliába rakom még melegen, majd hőszigetelő táskába (nekem van ilyen kisebb), hogy meleg maradjon. Így eláll néhány órát, kb. 4-et? Tehát kimegyünk a strandra, fürdünk egyet, és ebédre a szendvics után megesszük.

2019. aug. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Simán eláll 4 órát, akár egy napot is vagy többet, max. szárad ha nem megfelelően tárolod.
2019. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Általános nézet a szakácsoknál, hogy meleg ételt 2 (kettő) óránál tovább nem tárolunk. Katonaságnál ez erős szabály!

Nem vagyok szakács, de obsitos élelmező katonatiszt - igen.

Hidegen tárolva más elbírálás alá esne.

2019. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

1es vagyok és egyetértek 2essel, csak nem olvastam el a sok szöveget csak a címet meg a 4 órát :)

Úgy gondoltam, hogy hűtőben tárolod, akkor eláll 1 napig is vagy tovább. Ha melegen akarod tartani, pláne megtöltve lekvárral, az már neccesebb.

2019. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet, hogy hűtve viszem, csak úgy nem olyan finom.
2019. aug. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!