Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket esznek azok, akik nem...

Miket esznek azok, akik nem szoktak főzni?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen főzök, mindig főtt kaja az ebéd, viszont sok idő elmegy a főzéssel. Mostanában kevesebb időt leszek otthon és nem akarom főzéssel tölteni minden szabadidőmet. Azok akik nem szoktak főzni miket esznek egész nap? Szendvicset vagy mit?

2019. júl. 29. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"néha (NÉHA!) rá kell nézni az ételre, de nem kell ott állni mellette, megfö magától is"

Azért ez erősen függ attól, hogy milyen kajáról van szó...

2019. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Ebben igazad van, de az ételej nagy többségére érvényes! Alig van olyan, ami mellett ott kellene állni, ezt sok évtizedes tapasztalat alapján mondom.
2019. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
80%
Mi menüt hozunk a közeli étteremből. Veszünk egy hónapra elegendő kajajegyet, így tök olcsón jön ki. Ha ezen kívül napközben megéhezünk, pirítóst, salátát, szendvicset eszünk. Hétvégén szoktam főzni de nem sokat mert korábban rendszeresen ránk maradt, én meg nem szeretek kaját kidobni, szóval ettem napokig ugyanazt... egyszer kiszámoltam, nekem drágábban is jött ki állandóan főzni 2 emberre.
2019. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Vagy eszek a munkahelyi menzán, vagy rendelek magamnak általában. De sokszor igen, szendvics, sali, stb. Ritkán igénylek konkrétan főtt kaját. Ha magamnak főzök, akkor is sokszor pl gyorsan kisütök egy szelet husit, és összedobok mellé valami salátát, vagy hasonló.

Szeretek bonyolult ételeket főzni igazából, csak hétköznap van jobb dolgom is.

2019. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!