Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretnék tortillat csinálni....

Szeretnék tortillat csinálni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

....a tv2-n Kabai Laci csinált,de a receptjét sehol nem találom.Tészta recept sok helyen van,de töltelék érdekelne,mert tésztát még készen is kapok,de a töltelék...Szeretném megcsinálni.Ha valaki írna nekem receptet megköszönném!!!!

Sziasztok!!!!És előre is köszi!!!


2008. okt. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is kérdeztem, ezt írták: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__82..
2008. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha husos tolteleket akarsz akkor mindegy milyen hus,lehet marha,diszno vagy csirke.De daralt legyen.Megsutod keves olajban a mexikoi fuszerkeverekkel amit lehet kapni.Es izles szerint adsz hozza,kukoricat,hagymat,babot,pritaminpaprikat csikokra vagva,En coltam kinn Mexicoban ott ugy eszik,hogy a hust megsutik,a tobbi hozzavalot kulon paroljak.Az uj hagymat grillezik azt eszik hozza.Csinalnak,guacamolet csiposen,es a babot peppe torik.Na es persze parolt kaktusz.Beletoltogetik a tortillaba,csipos paprikaval,es lime-mal meglocsoljak.

De a tortillaba rakhatsz sajtot kettehajtod es palacsintasutoben felmelegited,a tetejere pedig sult csaszarszalonnat teszel.

2010. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!