Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kutyát Mo-n miért nem lehet enni?

Kutyát Mo-n miért nem lehet enni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs olyan késztetése az embereknek. Sőt, macskát sem jellemző, hogy sokan fogyasztanának. Ezek az állatok társnak vannak inkább elismerve, és nem ehető alapanyagnak.
2010. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja itthon ez "állatkínzásnak" minősül? Csak Kínában lehet enni? Ott is miért?
2010. márc. 8. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kínában azért lehet megenni szegény kutyákat meg macskákat, mert náluk ez hagyomány, mint itt ahogy megeszik a csirkét.

Nem is ez a fő baj, hanem hogy megevés előtt napokig-hetekig zsúfolt, koszos ketrecekben tartják az állatokat, és a brutális kivégzésük előtt még jól meg is kínozzák, halálra verik őket, vagy élve főzik meg. Mivel ott nincsenek normális állatvédelmi törvények, és a primitív embereknek, akik ezt csinálják, nincsenek érzelmeik.

Szerintem nálunk nincs olyan törvény, hogy nem lehet kutyát enni, de ha azért megölöd, hogy megehesd, az szerintem az állatvédelmi törvénybe ütköző cselekedet.

2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a lóhúst sem eszem meg :D Gyerekkoromban volt egy kedvenc lovam, évekig rajta lovagoltam. A tulaj pedig eladta vágóhídra...
2010. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mert kínzásnak minősül.Mint ahogy te nem eszed meg a hörcsögöt úgy ők nem eszik meg pl. a marhát.
2010. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a magyarok többsége szeretjük az állatokat és gondozzuk

nem esszük meg

2010. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marseilles-ben árultak gyorskajáldában macskahúst. :S
2010. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!