Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kaptam egy sar pei...

Tegnap kaptam egy sar pei kutyát 3 honapos mit kell adni neki enni és mi az amit szigoruan tilos? És mennyi oltást kell kapni? Eddig 2 kapot parvot

Figyelt kérdés
meg olvasta valami atkárol azt honnan ismerem fel ?
2009. febr. 24. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt egy link a vakcinázási programról:

[link]

2009. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is vidd el állatorvoshoz. Van oltási könyve? Egy 3 hónapos kutyának, már 3-4 oltáson, 4 féreghajtáson túl kéne lennie! Ennek mind szerepelnie kell az oltási könyvben. Az orvos mindenről tájékoztatni fog, az oltásokról, az etetéséről, hogy ennél a fajtánál mire kell odafigyelned. Kérdezz tőle bátran!
2009. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Új kutya érkezésekor mindenképpen pár napon belül fel kell keresni a dokit, aki ad féreghajtót (ha régen kapott), bolha-kullancs ellen kezeli, és felméri a kutya állapotát, oltási könyve alapján el tudja dönteni mi legyen a köv. lépés. Ezt mindenképpen célszerű beikatni, mert így nem csak akkor találkozik vele a doki, amikor beteg.

2009. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
A legjobb ha meglátogatod az orvost és megbeszéled vele az oltási programot, valamit tőle kérsz tanácsot a tartást illetően, mert neki egyből fel fog tűnni ha valami esetleg nincsen rendben vagy pótolni kell.
2009. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem az oldalamon van egy elég hosszú szöveg a kutya etetésével kapcsolatosan, kutyakrol.mlap.hu...
2009. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!