Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen a tökéletes pizza?

Milyen a tökéletes pizza?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek más : nekem vastag tésztás és tenger gyümölcsivel van meg rakva + jó sok mozzerella
2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki melyiket szereti, van aki a vékony pizzát én speciel nem vízzel és olajjal elkészítve szeretem, hanem tejjel és vajjal, amitől jó habos tésztája lesz, a külseje pedig ropogós.
2013. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Trio. :D
2013. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a tökéetes pizzát, de az ilyen:

[link]

2013. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 éve kb amit a Pizza Hut- ban lehetet kapni azok akkor még jók voltak .
2013. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Sárváron találtam meg a tökéletes pizzát eddig :) Ott valami Isteni pizzát csinálnak.... amikor ott nyaraltunk,mindennap odajártunk és pizzáztunk,nem lehetett megunni :) Ha itthon rendelek valahonnan,1-2 hónapban elég egyszer :) Házilag csináltam már vékony tésztásat,és vastagat is,ebből bejött a vastag tésztás :) Amúgy Hawai a kedvencem .
2013. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olaszorszagban ettem a legjobbat: vekony teszta ami ropogos,de megsem szaraz, paradicsomos fuszeres alap, vekony fustolt sonka, ananasz es ledus vekony paradicsom szeletek es mozzarella. Semmi ketchup!!! Uristen de hianyzik,soha nem felejtem el!:)
2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 czifa botond ***** válasza:

nekem mozzarella, trapista és szalámi, valamint ananász.


szombathelyen találtam tökéleteset. van egy hely ahol előtted csinálják a pizzát. egyébként kinek mi

2013. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis a vékonytésztás!
2014. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!