Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Leírnád nekem, hogy a kínai...

Leírnád nekem, hogy a kínai tojásos rizs hogyan készül?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy bő olajban kell sütni és kell újhagyma is bele?
2009. okt. 6. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megfőzöd a rizst, majd külön sütsz tojást és összetöröd, majd a rizzsel összekavarod.Esetleg borsót répát még raksz bele.
2009. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy fajta tojásos rizst ismerek,az pedig úgy készül,ahogyan az első válaszoló leírta.A lényeg,hogy jó apróra törd össze a tojásrántottát,mielőtt összekevered a rizzsel.És lehetőleg ne mirelit zöldséget tegyél bele,ha gazdagítod vele!Az egyik majdnem kedvenc helyemen sajna azt tesznek bele,és meglehetősen ront az élvezeti értéken....
2009. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam csinálni,hogy mikor kész a rízs,és még forró,a fölvert tojárt ráöntöm és kb 10 percre beteszem a mikróba :) és nem lesz nyers a tojás:)(nálam)
2010. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!