Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Az igaz hogy kínába megeszik...

Bence555 kérdése:

Az igaz hogy kínába megeszik a kutyát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
A Piri gazdája vagy?
2013. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Kína bizonyos tartományaiban.
2013. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Joshy Ca$h ***** válasza:
90%
Mikor külföldön dolgoztam volt egy kínai haverom, és beszélgettünk ki mit eszik? Én mondtam hogy csirkét, disznót, halat, nyulat... és nyúlon azon teljesen kiakadt, hogy hogy ehetem én azt meg... Aztán mondtam neki ti meg megeszitek a kutyát. Nem? Mintha misem lett volna természetesebb úgy mondta IGEN.
2013. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Igen. És nem az a legnagyobb baj, hogy megeszik. Hanem az, ahogyan megölik előtte. Úgy hiszik, hogy attól, ha szenved jobb ízű lesz a húsa. Ezért szokásban van vágás előtt eltörni ezét-azát, hogy kínlódjon.... A vágás is ennek megfelelően szokott történni....
2013. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Elképzelhető. Nem látok benne semmi kivetnivalót.

Indiában meg azon csodálkoznak, hogy Európában megeszik a tehenet.

2013. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Régebben megették, ma már az állatvédők tiltakozása miatt mellőzik a kutyahúst. Vietnamban dolgozott az öcsém, aki gyakran kijárt a piacokra is. Ő mesélte, hogy a kiskutyákat /kölyök/ kis kosárkában árulták és ha jött a vevő, megalkudtak, egy vesszővel agyonverte az eladó a kutyát. Ettől lett ugyanis porhanyós a husa.
2013. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

A fenéket, most is megeszik.

Az indiaik meg rászoktak már a patkányhúsra is, pedig azelőtt a tehenekhez hasonló szent állatnak vették.


Ha beütöd a Google képkeresőbe, hogy pl.:


china dog eat


talál jó pár képet, de gyomor kell hozzájuk...

2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Joshy Ca$h ***** válasza:
62%
Csak az a baj hogy a kutyáról az ugrik be egyből az ember legjobb barátja. A tehénről meg a szar!
2013. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Ezt mi gondoljuk így, más kultúráknak eltérő az álláspontjuk.
2013. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

"Csak az a baj hogy a kutyáról az ugrik be egyből az ember legjobb barátja. A tehénről meg a szar!"


EZ a TE asszociációd, egy indiai számára a kutya az egyik legundorítóbb állat, a tehén meg SZENTSÉG!!!!

2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!