Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kinek, milyen cegeknek lehet...

Kinek, milyen cegeknek lehet eladni aszalt gyümölcsöt? Én készítem!

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem piacokon kéne megpróbálni. A bolti értékesítéshez kell valami hivatalos engedély is.
2013. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyeneket csinálsz? A közösségi oldalakon sokan árulnak ezt-azt.
2013. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van rá hivaatalos engedélyed, akkor megpróbálkozhatsz éttermekkel, cukrászdákkal, zöldségesekkel.

Ha csak a magad szórakoztatására csinálod, akkor marad a piac, és a netes eladás.

2013. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

piac.


Mert amúgy ántsz engedély, Hacccp-vel rendelkező üzem, meg még egy csomó dolog kell, hogy árulni tudd. Első körben számlaképesnek kell lenned.

2013. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis a kisasztalos őstermelői piac jöhet számításba.még ott is vannak fogyasztóvédelmi ellenőrzések, de, ha kifogástalan az árud, ettől nem kell tartani.

a napi helypénzt kell megfizetni és árulhatod a portékádat.

Cégeknek nem tudsz, mert a fent említett feltételek szükségesek, számlaképesnek is kell lenned.

esetleg vendéglős feketén vesz tőled valamennyit, de ez bizonytalan...

2013. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendelkezem előkészítő helységgel és még számlakepes is vagyok. De hová forduljak hogy engedélyeztessem. Egyszerű aszalt alma banán mindent tudok aszalni nagyobb mennyisegben is akár.(ez nem ipari mennyiséget jelent)
2013. jan. 8. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ántsz engedély kell. De volt ott is valami átszervezés. Hogy hívják most?
2013. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!