Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Könnyen és gyorsan elkészíthet...

Könnyen és gyorsan elkészíthető kanadai étel, édesség?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 17:44
 1/4 oldfirehand95 válasza:
72%
Juharszirup.
2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy kanadai-e,és nem is hiszem,hogy nagyon könnyen elkészíthető,de én ott láttam,hogy óriási almákat valamilyen cukormázzal vagy csokival vontak be,gyönyörűek voltak.Nem kóstoltam meg,mert alapvetően nem szeretem az almát és nem is tudom,hogy hogyan lehetett volna ezt kulturáltan megenni,mindenesetre fantasztikus látvány volt.Amit szintén Kanadában kóstoltam,az elég bizarrnak tűnik,de nagyon jó.(nem édesség)Tepsibe sós chipset kell elteríteni,rá kockákra vágott ezüsthagyma,jó sok, zöld húsú kaliforniai paprika szintén kockákra vágva,ez fele legyen a hagymának,ízlés szerint chilipaprika és reszelt sajttal beborítani,megsütni,míg a sajt kicsit meg nem sül rajta.Másik nagyon kanadai a putin (KFC-ben lehet kapni,de Európában nem is ismerik)kockákra vágott nagyon olvadékony sajtot frissen kisült forró hasábburgonyával tálalni,erre szintén forrón kerüljön egy mártás,ami engem leginkább egy erőleveskockából készített erős főzet és bechamelmártás keverékére emlékeztet.
2012. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
100%
Az egész almát megmosod, vizesen kristálycukorba hempergeted úgy hogy sok ragadjon rá egyenletesen mindenhol. Tepsibe rakod és sütőben megsütöd, vigyázva, hogy a karamelizálódó cukor ne égjen meg.
2012. szept. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csokis keksz.keress rá pl a mindmegette.hu-n anyukámnak egy kanadai kollégája írta le régen a receptet,de most pontosan nem emlékszem az összetevőkre,de egyszerű,és kanállal kell a tepsibe adagolni,és kész is :)

[link]

2012. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!