Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ki ismeri a spar üzletekben...

Faxmalac kérdése:

Ki ismeri a spar üzletekben kapható tóalmási tüzeskolbászt?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon finom.
2011. febr. 22. 19:02
 1/3 doboszoli ***** válasza:

Nézd, kinek a pap...

Megkóstoltam, (szakmai ízleléssel) nem okozott maradandó élményt. Ugyanaz a jellegtelen "gyári" fűszerezés, csak erős. Ami a halálom a gyári kolbásznál, sajnos ennél is fellelhető: szolubráttal megkötik a vizet, így nem szárad ki mint a házi, de olyan mint a gumibot.

A jó házikolbász nem gumiszerű, majdnem omlós még szikkadtan is. Ízét uralja a jó magyar édesnemes paprika, amelyet diszkréten elkísér a bors, a kömény, a fokhagyma,

meg a csípősség.

De ez csak az én véleményem. A tóalmási a "vakok közt félszemű a király" kategória nálam.

2011. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség amit írsz,viszont a rengeteg rossz ehetetlen kolbász között azért egy színfolt számomra. Bár olyan sosem lesz mint a békéscsabai házikolbász...
2011. febr. 23. 08:24
 3/3 anonim válasza:
A gyári kolbászok között az egyik legfinomabb, mi sokszor veszünk, bár inkább a nem csípőset.
2011. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!