Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kellőképpen vannak-e az...

Kellőképpen vannak-e az üzletekben reklámozva, a Magyar élelmiszer termékek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem tudni ki kicsoda. Mármint soknak magyar neve van, de közben külföldi érdekeltségű. Megtévesztőek. Jó nagy címke kellene az elejükre, hogy "Valódi MAGYAR termék". De amúgyse azt vennék meg, mert az drágább, mint sok külföldi sz.r. Én igencsak korlátoznám a külföldi dolgok kihelyezését a polcokra.
2010. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megnézem, ki gyártja a terméket. Nem veszek akármit. De őszintén szólva nem magyar/külföldi alapján döntök, hanem az összetevők alapján (mennyi műanyag, tartósítószer, adalék van benne). Sajnos azt kell mondjam, nem mindig a magyar a legjobb.

Szívesen vennék magyar termékeket (akár drágábban), de olyat nem vagyok hajlandó megvenni, ami rosszabb minőségű, mint egy másik hasonló termék.

2010. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a magyar termék védjegy is jó nagy kamu :s
2010. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!