Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ilyen melegben megromolhat a...

Ilyen melegben megromolhat a leves, ha kpra reggel meg lett főzve és kint van délutánig? Kaphattam ettől ételmérgezést?

Figyelt kérdés

Ilyenkor van 30 fok is itt bent... Vicc, mimden romlik meg, meg büdös...


A csemege uborkát se rakták hűtűbe, fehér hab lett rajta, gondolom penész és lenosták az uborkát, mert hogy csak a leve romlott meg...

Mondjuk a csorkét is múlt hétvégén engedte fel és a maradékot berakta a levesbe...


2019. jún. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstolod és megtudod. Egy kanálnyitól nem lesz bajod. De igen, megromolhat, viszont nem biztos.
2019. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstolod /egy kiskanállal kiveszel, belenyalsz - nem, nem lesz bajod!/, ha savanyúnak érzed, akkor nem jó. Ha jónak tűnik, jól felforralod - ha habzik, akkor sem jó. Ha semmi ilyet nem csinál, megeheted!
2019. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát éreztwm rajta, felfprralva nem lett. Anyám 5 percenként jött, hogy meg kell ennem... De komolyan, hiába mondtam, hogy nem kérem...


Tegnap is fájt a hasam, hasmenésem volt. Csak egy kicsit ettem... Erre percenként jön, hogy zabáljak, meg hallottam, hogy azt magyarázza apámnak, hogy "anorexiáa, meg fog bolondulni". És mikor hazajött, átnézte az egész hűtőt, hogy mit fogyasztpttam.


Debil, nem normális. Állandóan ez a mániája, hogy tömni, pedig 168 és 58 kg vagyok, mert "anorexiás vagyok".


Nincs ki a négylereke. Mondjuk f@jeg mprog a hasam, miért kajáljak be ha kijönne belólem... Mi ~rtelme van? Mi a jó a romlott kaja fpgyasztásban, csakhogy egyek? Vagy ha teleettem magam, egyek még?


Alapból érzékenyebb a gyomrom


Agyilag tönkremész ebben a környezetben..

Már nem egyszer magyaráztak be ilyet, hogy egbolomdult, meg anorexiás", miközben csak a vesémmel volt gond.


23 éves vagyok. Utálnak, az öcsém anyám, apám. Úgy tesznek velem, mimt egy állattal, pluszban vannak ezek a pszichés dolgaik.


Nem, nem engedik, hogy elmenjek, még nincs DIPLOMA.

2019. jún. 22. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja és megszámolja, hány levél salátát ettél meg, meg megrajzolja az ásványvizes üvevet mennyit ittál. Mert tuti azért iszol meg 40 fokban napi 2-4 litert, mert "nem akarsz enni".


Úgyhogy már titokban iszok, mikor nem látja, mert ez egy vicc. Pszichés gondjai vannak. De szerintem ez is a felnőttséggel jár, hogy eldöntheted ezeket a dolgokat. Mert anorexiás, meg "bolond" az nem vagyok.


Bár már megbolondulok itt...


Nwm zabálom tele magamat, hogy újra hasmenésem lehessen? Nálunk az a divat, hogy akinek hasmenése van, azonnal ráeszik, hogy pótolha, utána megy újra


A következő lépése az lesz, hogy széttűrja a cuccaimat, hogy nem-e drogozom, mert azt hiszi, még mindig 16 éves vagyok. Köszi BGE.

2019. jún. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!