Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha fagyasztott csirkealkatrész...

Ha fagyasztott csirkealkatrészekből szeretnék húslevest főzni, ki kell-e engedni a fagyihúsokat a levesfőzés előtt, vagy tehetem fagyott állapotban a húsokat a vízbe - főni levesnek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha konyhakészen tetted el, akkor rakhatod fel fagyosan, csak több idő kell neki, hogy felmelegedjen.
2019. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Mivel csak combokról van szó, úgy tekintem konyhakésznek, ahogy van (remélem, nem nagyon tollas-pihés)
2019. ápr. 18. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megmosva, megpucolva teszek a fagyasztóba, így nem szoktam előtte kiengedni a húsleveshez valót.

De ha tollastól fagyasztottad, nem àrtana kiengedni és megpucolni.

De te tudod.

2019. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csirkealkatrész :))))
2019. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Minden sütést/főzést szobahőmérsékletről célszerű indítani.
2019. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

....alkatrész - mint pl. egy autónak a kereke (az a csirkének a lába). És, nem csak egyben árulnak - sem autót, sem csirkét, hanem (alkatrész...).....:)))....:):):)

Nekem is tetszik - de talán nemcsak azért, mert mástól így még nem hallottam ...

2019. ápr. 19. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Párommal mi is szoktuk poénból alkatrésznek hívni :)
2019. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!