Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen anyagból készült...

Milyen anyagból készült vágódeszkát vegyek?

Figyelt kérdés
A fa lenne számomra a természetes,de van műanyagból és üvegből készült is!Szerintetek melyik miért praktikus?
2010. jún. 15. 09:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Hát mi is fa pártiak vagyunk, de az a baj vele, hogy hamarabb tönkre megy. A műanyagban viszont jobban megélnek a baktériumok... üveggel én még nem találkoztam, de hát gondolom nem törik nehezen?!
2010. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En a kinaiaknal vettem bambusz fabol. Teljesen jo!
2010. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És a bambusz nem karcolódik könnyen,elég kemény?
2010. jún. 15. 09:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
márvány,a fa egy idő után elszagosodik.
2010. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy műsorban volt a TV-ben, hogy a műanyag egyáltalán nem higiénikus, üveg és márvány pedig inkább profi szakácsoknak kell. Otthoni használatra a legjobb a hagyományos fa. Bár kicsit színeződik, de én is ezt szeretem a legjobban.
2010. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én üveg vágodeszkákat használok. A nagyobb áruházakban lehet is kapni...


A lehető leghigiénikusabb, könnyű tisztítani, ráadásul nagyon jól is néznek ki (különböző képek vannak az üveglap alatt).


Nekem még egyet sem sikerült eltörnöm belőlük.

A fent említett baktériumos dolog miatt választottam ezt.

2010. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A húst vágódeszkán szoktam kiütni fém klopfolóval,az üveg és a márvány bírná ezt?
2010. jún. 15. 09:33
 8/20 anonim válasza:
A fát ajánlom :)!
2010. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a márvány biztos, az üveg már jó kérdés, de ha jó minőségűt veszel az is fogja. Amit én használok volt hogy leejtettem vizesen meg ilyesmi de bírja a gyűrödést.
2010. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A fával az a gond, hogy egy idő után hiába mosod el átvesz a szagot (pl.: hagyma vágás után) Illetve azt sem tudod úgy elmosni, mint az üveget.
2010. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!