Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit főzzek, ami 2 napra elég...

Mit főzzek, ami 2 napra elég ebédre és gyorsan kész?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok,de a darálthúsos-tésztás-rizses-krumplis dolgokat már unom. Mit főzzek,ami 2 napra 2 főre elég és olcsó és viszonylag könnyű? Köszi!
2010. jún. 7. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Főzelék félék.
2010. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főzz egy pörköltet, azt ehetitek egyik nap nokedlivel pörköltnek, másnap csinálhatsz belőle gulyáslevest,rizseshúst, hortobágyit.
2010. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sülthus, krumplisali?
2010. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csülkös bableves

töltött káposzta (mondjuk ezt akár 4 napig is ehetitek)

töltött paprika

gulyásleves

Stefánia vagdalt

pörkölt (másnap hozzádobsz egy kis rizst és savanyú káposztát - összefőzöd és kész a székelykáposzta...vagy csak rizst és borsót, répát, kész a zöldséges rizseshús)

2010. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pörkölt, paprikáskrumpli vagy bármilyen főzelékféle: egyik nap egy szelet hússal, másnap tükörtojással.
2010. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tarhonyás húúúúúúúúúúús nyami:D
2010. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legkiadósabb egy jó babfőzelék vagdalthussal. Vagy főzhetsz gulyáslevest, babgulyást mind-mind laktatós étel és melegitve is jó.
2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
paprikás krumli öhön (slanbuc) krumplis tészta ilyenkre gondolj pl
2010. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam a darált húsleves a nyerő:) azt hiszem a szakácskönyvekben hentes levesként emlegetik, de nagyon finom hús is van benne nem is drága és finom is:) vagy én amit még szoktam az csak annyi, hogyha már unom a sima rizst akkor pucolok két cikk fokhagymát és fokhagyma nyomóval belenyomom a rizsbe és összekavarom( én imádom a fokhagymát..ha én főzök akkor biztos hogy van benne jó sok:D )


17/L:D

2010. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!