Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen a jó botmixer és a jó wok?

Milyen a jó botmixer és a jó wok?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyet venni, de nem tudom, h milyen a jó.Mire figyeljek, mit válasszak? Mennyibe kerülnek ezek ( amilyen erdemes venni, nem bovli.)Hol érdemes megvenni?
2008. okt. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Botmixer: Nekem egy braunom van, Multiquick, én azért választottam ezt, mert a műanyag burkolaton belül, a mixel feje acélból van, és én hajlamos vagyok dolgokat elhajigálni meg legurítani az asztalról. Nem volt olcsó, de nekem megérte, és nagyon sok minden van hozzá.

Wok: nekem ebből egy sima tapadásmentesem van, semmi extra, asszem 2500 ft volt, de az okosok és hozzáértők, meg főleg a kínai szakácsok azt mondják, csak öntöttvasat szabad venni.

2008. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég emberfüggő kinek mi jön, jött be. Botmixerből ha ritkán használod akkor szerintem még egy Nethaus-os is jó, de a Bosch-osban biztos nem fogsz csalódni. Nézd meg az egyes gyártók oldalain, hogy melyik mit tud és hasonlítsd össze őket a te célod, elvárásaid szerint. Mármint a műszaki tudására gondoltam. Kérdezősködj ismerősi körben, kinek mi jött be. Meg hát függ a pénztárcádtól is, hogy milyet tudsz megvenni.

A wok-ot nem tudom. Bár egyik ismerősöm vett ilyen ezer forintosat, neki bejött, de másnak nem. Szerintem a Tefalos biztos jó, ha tudsz érte adni annyit.

A legfontosabb hogy nézz szét ahol csak lehet és minél többet tudj meg mindkét termékről, illetve az árakról. Lehet akció alkalmával kapsz jó minőségűt olcsón is, vagy lehet egyik üzeltben ugyanaz a termék sokkal olcsóbb mint a másikban.

Sok sikert!

Majd írd meg itt, hogy végül milyet vettél! Ha sikerül dűlőre jutnod!

2008. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Wok-ból Tefálunk van és nagyon jó. Botmixerből Philipsünk, az is jó!
2008. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Botmixer. Mindig meg kell nézni a névleges teljesítményt. Ez lehetőleg 300 W-nál ne legyen kisebb. Jó, ha vannak fokozatok. Célszerű megnézni, hogy milyen tartozéko(ka)t adnak hozzá. Az aprító hasznos, az egy habverőfeltét nem annyira, csak akkor, ha a kialíkítás olyan, hogy miközben használod, könnyen tudjad nyommi a botmiyer működtető gombot. Ha majd forró levest stb. is szertnél turmixolni, akkor jó az acél szár (ld. korábbi megjegyzés). Célszerű utánanézni az interneten, hol olcsóbb, hol van éppen akció. Ajánlatos a megbízható nagy márkák közül választani, ahol megfelelő szervizháttér van. (A Braun, Bosch pl. jó)
2009. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!