Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miert van az ha a turogomboc...

Miert van az ha a turogomboc mit csinaltam es jo lett lefagyasztottam es mikor ujra ki akartam fozni szet ment?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi tojás volt benne?
2015. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fel kg turohoz 2tojas
2015. szept. 4. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Fagyasztas utan a kiengedeskor levet eresztett es ezert esett szet
2015. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagytad kiolvadni főzés előtt? Ha igen, akkor itt a probléma.
2015. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem fagyosan a melg vizbe es szet jott
2015. szept. 4. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor valami nincs rendben azzal a gombóccal.

1kg túró,25dkg búzadara, 2 tojássárgája,kb 50-60g cukor, csipet só, egy tasak vaníliás cukor, citrom-narancs héj-ezt összedolgozod. Majd a tojásfehérjét felvered habnak, és azzal is összedolgozod.(és igazából túró sem mindegy milyen...mostanában a fél kilós zacskós túrók olyan szárazak mint a fűrészpor, ezért nem is használhatók normálisan. Csak a 25dkgos alufóliásak vagy dobozosak közt találsz olyat amiből összeáll rendesen a gombóc)

2015. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elősször főzd ki , és úgy fagyaszd le . Újrafelhasználás előtt a hűtőben olvaszd ki . Ne melegítsd mielőtt teljesen ki nem olvadt .
2015. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs! .... először ,,,,
2015. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!