Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit vásároljak be magamnak?

Mit vásároljak be magamnak?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok. Ötleteket szeretnék tőletek/Önöktől hogy mit lehetne vennem ami olcsó és finom.


Gondolok ittt olyanokra hogy kenyér, vaj, virsli stb.

És olyanokra amiket könnyű elkészíteni kevés hozzávalóból..

pl sült krumpli stb.


Várom a jó tippeket! :)))


2010. márc. 11. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
melegszendvics-kém
2010. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az pont van :D


Válaszod értékeltem,köszi!

2010. márc. 11. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj venni fagyasztott dolgokat: Halrudacska, pizza(tescoban 170 Ft ért van) esetleg padlizsánkrém,pirítóssal ha van serpenyőd :)
2010. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kenyér, száraztészta, rizs, krumpli, babkonzerv, tejföl, tej, gríz, májkrém, tojás

ezekből csinálhatsz

májkrémes kenyeret, egészben sült krumplit, tejbegrízt, tejfölös (vagy akármilyen más) tésztát, főtt rizst babbal, (vagy azzal amit szeretsz), a tojást meg sokféleképpen elkészítheted, vagy megeheted a rizzsel vagy a krumplival. esetleg tojásos tészta :)

2010. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon jó válaszok!! Jöhetnek még, de nemsokára indulok :D
2010. márc. 11. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Pizzalapot,amire majd rápakolhatod a maradék felvágottakat,kolbászokat,sajtokat,így nem vész kárba.Majonéz,konzervborsó.Ezeket csak összekutyulod,és kész a borsósaláta,esetleg még egy tejföl hozzá.
2010. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc szendvicsem hozzávalói:

vajkrém,kukorica,saláta,paradicsom és zsemle:() Nagymmi

ja és jó laktató...

szeritem palacsintát is tudál készíteni(cukor,liszt,tej,tojás asszem)

2010. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megnézni azt is, hogy hol veszed, mert az árak ugyebár eltérnek, de ha engem kérdezel én biztos vennék; péksüteményeket, néhány konzervet, tojást (!!) , műzlit, lisztet-olajat-cukrot, tehát alapélelmiszereket, ha egyszer "rádszakad a bank" és veszel egy szelet húst, legyen módod elkészíteni. Ezenkívül vennék teát és instant kakaóport, mert attól mindig jól lehet lakni pár percig (Optimális esetben lefekvés előtt, és mire éhes lennél már elaludtál :D )


Sok sikert és ne feledd: A jó kollégista ha éhes, alszik! :D


a.

2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Puffancs+mélyhűtött hambihús,vagy kifli és virsli:)
2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyáruházból nagykiszerelésű párizs, májkrém (mélyhütöben eláll), daráltús konzerv, rizs, lencse, sárgaborsó, tészták, tartos tej, dara, fagyasztott spenot sült virslivel, félkész fasirtok lefagyasztva.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!