Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha hagymát eszek meg bárki...

Ha hagymát eszek meg bárki utánna rosz a leheletem mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

fogmosás,rágó,mi használ hogy gyorsan megszünyön?

ok ne egyek hagymát de egyszerüen van amihez fini és pl vacsira eszek és este jön egy váratlan esti buli nem szeretném emiatt kihagyni.

szval mi a leghatásosabb?

bunkó válaszokat ne!

előre is köszy


2008. aug. 27. 14:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ezt a bárkit úgy értem hogy ha bárki hagymát eszik akkor neik is hagymaszaga lesz.
2008. aug. 27. 15:01
 2/16 anonim válasza:
82%
az alapos fogmosás használ, ha a biztonság kedvéért egy mentolos rágót még rádobsz, akkor tutira elmegy a hagymaszag.
2008. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én is imàdom a hagymàt,és ha buliba megyek elötte eszek mindig gyrost tele hagymàval:)persze 2 alkalommal fogat mosok utàna,aztàn vagy 3 mentolos ràgo,valami édes cukorka,meg üditö.na aztàn màr tényleg nincs esélye,legalàbbis én igy tapasztaltam:)))))))))
2008. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi
2008. aug. 27. 15:53
 5/16 A kérdező kommentje:
jaés mia legjobb fogkrém ami használ a lehelet és a sárga fogak ellen?
2008. aug. 27. 15:59
 6/16 anonim válasza:
100%
Én tudom a megoldást, hogy a hagymaszag elmúljon, egyél fokhagymát!!! Viccet félre rakva én azt hallottam meg már ki is próbáltam, igyál citrom levet és attól elmúlik. Igaz kellemetlen érzés de nekem bejött.
2008. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a citromos téleg jó mert citromos ásványvizet iszokés attol jobb
2008. aug. 27. 16:29
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én hagymás kaja után egész fahéjat szoktam szopogatni, vagy szegfűszeget, amíg tök puha nem lesz.A rágóban én speciel nem hiszek.A fogmosás meg sztem csak a fogakat teszi tisztává, de a lehellet nem a fogakon van...
2008. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a citrom lehet a leg hatásosabb bár még nem próbáltam ugyanis a hagymaszag az elsősorban nem a szájból jön hanem a gyomorbol. ugyhogy a legjobb ha valami olyat eszel ami segíti az emésztést pl. citromlé (na jo ezt pont inni kell:D)
2008. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi
2008. aug. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!