Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell használni a konzervn...

Hogy kell használni a konzervnyitót? Melyik az a kis pöcök rajta, amit be kell akasztani a konzerv karimájába?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:

rájöttem, halleluja!! :))


a kör alakú, vékony lemezt kell beilleszteni, aztán ahogy összezárom, már belesüllyed magától. :D

(csak ha valakinek szintén gondot okozna a használata)

láttam egy régebbi kérdést ugyanerről, belekattintottam, de senki nem volt képes elmagyarázni. vagy csak nem akarták. :S


először azt hittem a kunkori végét kell belenyomni. :D mint a régi apró nyitóknál.

2010. febr. 19. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

:)

mondjuk egy képet belinkelhettél volna és úgy talán könnyebb magyarázkodni ...

2010. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom azért nem válaszolt senki, mert ezt lehetetlen elmagyarázni sztem leírva, tök logikus,ha tudod mire való 2 perc alatt maximum rá kelleen jönni, hogy hogyan kell hazsnálni.
2010. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
érdekes, én le tudtam írni, melyik részét kell a peremhez illeszteni.
2010. febr. 19. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a használati útmutatót!

Ügyes vagy hogy rájöttél :) Megdicsérlek!

2010. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem volt hozzá útmutató. :)

köszi! :D

2010. febr. 20. 21:50
 7/7 anonim válasza:
nőőőőők :D azért aranyos vagy :)
2010. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!