Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit lehetne összedobni vacsira...

Mit lehetne összedobni vacsira ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
májkrém, tej, liszt, kevés krumpli, fél vöröshagyma, margarin, ketchup, rizs, mustár, savanyú uborka szalámi, gríz, lekvár, kakaópor, lapkasajt, felvágott(sonka), 1db paprika, 3 szelet kenyér...na ebből kellene valamit összedurrantani egy férfiembernek...
2014. okt. 8. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy jó paprikás krumplit.Mellé egyél savanyú ubit.

De ha ügyes vagy,csinálhatsz dödöllét is,ahhoz kenyeret sem kell enni.

2014. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek nekem is a paprikás krumpli ugrott be.

Kenyér, májkrém, esetleg felvágott és sajt. És kész is egy melegszendvics.

Ha deszertet is akarsz, akkor a tejből, rizsből főzhetsz tejberizst, kakaóporral a tetején.

Amit nem valószinű hogy kipróbálsz, de én imádom: megpiritod kicsit a grizt, és felöntöd annyi vizzel, hogy egy sűrű masszát kapjál. Bele kicsi só, cukor. A tetejére lekvár.

2014. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a krumplira az van írva hogy sütni való, szerintem szétfőne a paprikásnál és nincs is sok belőle (4-5 db). Gondoltam még palacsintára, de tojás nélkül az jó lehet?
2014. okt. 8. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:

A három szelet kenyérből vágsz 6 fél szeletet. megkened májkrémmel mindkét, teszel rá sonkát, sajtot,, egy kis karikára szelt hagymát. jól összenyomod. ha lenne tojás abban kellene megforgatni, de egy kis tejbe megmártva is elég.

forró zsiradékban megsütöd, és kecsappal, mustárral vagy uborkával elé teszed a párodnak.

te meg nézed, hogy milyíen jóízűen befalja :)

2014. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz palacsintát is,jó az tojás nélkül is.

Illetve készíthetsz olyant is,hogy lereszeled a krumplit,egy kis hagymát is reszelsz hozzá.Egy kis só,bors mehet rá.Erre a reszelt krumpli,hagymára szórj kb egy bögre lisztet.Erre önts tejet kb másfél bögrével.

Jól kikevered,kicsit sűrűbb legyen,mint a palacsinta tészta.

Forró,olajjal megkent serpenyőben kisütöd,úgy mint a palacsintát.

Hasonlít a krumpliprószához.

De gondolom már túl vagy a vacsin.

2014. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem, gyerek fürdetés volt. Ez a reszelt krumplis is jól hangzik. Találtam itthon egy tábla fehér csokit, úgyhogy csokis tejberizs lesz meg lehet ez a krumpli:)köszi az ötleteket.
2014. okt. 8. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es ezt a tejbe mártós verziót te próbáltad már? Nem tudom elképzelni milyen lehet. Nem ázik meg a kenyér?
2014. okt. 8. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:

lekváros pirítós

kakaókrémes pirítós-margarint, kakaóport és cukrot keverj ki

szalámis-sonkás-sajtos szendvics uborkával

párolt rizs benne szalámi és sonka szeletek tetejére olvaszd rá a sajtot, ubival ehetitek

meleg szendvics

pirított gríz lekvárral

krumplikrém leves pirított sonkával

krumplit megfőzöl, egy tepsit kiolajozol/margarinozod, a megfőtt krumplikat szeletekre vágod, rá szeleteled a hagymát is, majd beteríted sonkával és szalámival, persze fűszerezed, végül mehet rá a sajt és ketchup, ezt kb 20 percig sütöd, uborkával kínálhatod

kakaós vagy lekváros tejbegríz

2014. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, ezek aztán a variációk eszembe se jutott volna...megvan a mai vacsi, krumplileves nyamiii :)
2014. okt. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!