Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen ételt készíthetnék az...

Milyen ételt készíthetnék az alábbi hozzávalókból?

Figyelt kérdés

Sajnos 18 évesen még nem vagyok valami nagy konyhatündér, még csak próbálkozom, ezért kérek tanácsot tőletek,hogy az alábbi hozzávalókból mit készíthetnék..

Rizs, konzerves kukorica,szalonna,sajt, virsli, kolbász,krumpli, hagyma,bab, mirelit zöldség és igazából mindenfajta fűszer van itthon :)


Tudom nem sok.. (Paprikás krumplit már csináltam tegnap előtt) :) Előre is köszönöm szépen :)



2014. jan. 14. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

rakott krumpli

slambuc

kukoricás rízs

hagymás bab kolbászal

tepsis krumpli

2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon majonéz és tejföl, akkor csinálhatsz kukoricás, virslisalátát, vagy főtt kukoricás rizst és sült virslit, bár a sült virsli sült krumplival még finomabb.
2014. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jan. 14. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Krumplit pucold meg (inkább nagyobb krumplikat válassz) és olyan fél centinként vagdosd be. úgy, hogy majdnem az aljáig bevágod. A résekbe tegyél felváltva kolbászt, hagymát, szalonnát. Csavard alufoliába és tedd a sütőbe. Mikor a krumpli puha. (Kést beleszúrod) kicsomagolod a fóliábol megszórod reszelt sajttal. HA rásül a sajt akkor van kész.
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Krumplifőzelék, babfőzelék sültszalonnával sültvirslivel vagy sültkolbásszal.

Ugyanezek a sült féleségek kukoricás, vagy zöldséges rizzsel, vagy sajtos rizsgombóccal.

hagymás krumplisaláta is készülhet a sültek mellé.

Tócsni reszelt hagymával, jó fűszeresen, forrón megszórva reszelt sajttal, párolt zöldséggel.

2014. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyi tippet kaptam, hogy tuti kipróbálom az összeset :) köszönnnnöööööm szépeeen :)
2014. jan. 15. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!