Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A tiramusut tálalás előtt...

A tiramusut tálalás előtt mennyi ideig kell pihentettni? Ja és még csinálhatom tojás kihagyásával hellyete habtejszinnel?

Figyelt kérdés

Ja és még ,hogy csinálhatom kihagyásával hellyete habtejszinnel?

A férjem jön haza este a munkából és ezzel szertném meglepni ,de félek ha most megcsinálom este 7-8 körül túl folyós lesz.


2014. júl. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2-3 órát szoktam állni hagyni.

Nem tudom, hogy jó-e a habtejszín tojás helyett, de ha azzal csinálod, ne felejts el habfixálót tenni bele, mert össze fog esni, és akkor tényleg folyni fog.

2014. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt szoktam rá, hogy tejszínhabbal készítem, szerintem sokkal jobb, nincs az az undi csípős íze, mint amiben tojáshab van.

Nem fog elfolyni, nyugodtan megcsinálhatod most.

2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 11. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
En mindig tojas nelkul keszitem, es nem hasznalok habfixalot sem. En is kb. 2-3 oraig pihentetem, bar masnap sokkal finomabb. Viszonyitani nem tudok, hogy most melyik jobb a tojassal vagy a tojas nelkul keszult kozul, mert tojassal keszultet meg nem ettem. Viszont ahogy en keszitem imadom, eleg gyakran kerul az asztalra. :-)
2014. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!