Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell megenni a mozzarel...

Hogyan kell megenni a mozzarella sajtot?

Figyelt kérdés
Mivel lehet?

2013. aug. 23. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

bámiível finom ,én csak úgy magában is szeretem

grillezheted ,húsra pizzára ,rakhatod töltött húsokba

salátába

2013. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Pl paradicsomot felkarikázol, mellé teszed a mozzarellát, egy picit meglocsolod olivaolajjal és fűszerezed.


Vagy vegyes zöldség salátára (pl jégsaláta, paradicsom, stb) rádobálod és úgy eszed a salátával.

2013. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Az előzőeket a sós lében ázó mozzarellákhoz írtam. Van viszont külön olyan, hogy pizza mozzarella, ami nem lében van, hanem tömbben, az meg nagyon jó pizzára, melegszendvicsre és más sütőben sült kaják tetejére (rakott ételeknél pl).
2013. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pirulva a legjobb, natúron, nyersen elég jellegtelen íze van.

Pizzára, melegszendvicsre pirítva sokkal jobb az íze.

2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
paradicsomlevesbe betétként nagyon szeretjük
2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs karakteres ize,de nekem a kedvenc sajtom. Teheted pizzara, melegszendvicsre, sima szendvicsre, salataba,kremlevesekbe, kiranthatod,grillezheted,toltheted gombaba,igazabol mindenhez jo:)
2013. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én szeletelem, szendvicskenyér (szeletelt kenyér, én az amerikai zacskósat szoktam venni) közé teszem, a kenyér héját levágom, összenyomkodom a széleit, tojásba forgatom és serpenyőben kisütöm 3-4 perc alatt.

De én szeretem csak úgy natúr is enni magában.

2013. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!