Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Marha fartő hűtőben?

Marha fartő hűtőben?

Figyelt kérdés
Vásároltam a tegnap egy nagyobb darab marha fartövet egy supermarketben, melyre azt írták, hogy máig fogyasztható. Most nagyon nincs kedvem főzni, ha hagynám holnap reggelig, szerintetek sokat romlik..? Esetleg meg ma este kockázzam fel és főzzem meg? Pörköltet készítenék belőle...

2013. máj. 12. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kockázd fel,rakd olajba hogy ellepje,olajat fűszerezd ízlés szerint és holnapig száz hogy nem lesz baja így :) Fokhagyma,kömény,bors,pirospaprika,só mehet bele pl.
2013. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kutya baja sincs mára jól hűtő hűtőben. személyszerint a pörkölthúst soha nem pácolom be semmivel, úgy jó , ahogy van.

A marhafartőből nem nagyon szoktak pörköltet, de, ha azt szeretnél semmi gond.

úgy készítsd, mint bármely más marhahúsból.

2013. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, hetfon elkeszitettem. Nyersen jo dogszagu volt, de megfozve nagyon finom lett, valosaggal jot tett neki a +1 napos erleles! :D


Masodik: eddig en is labszarbol keszitettem, de elegem van abbol, hogy 1 oram elmegy azzal, hogy lepucoljam rola a dzsuvat... A farto nagyon bevalt, szepen megpuhult, megvolt az a jellegzetes "marha" ize, ezutan csak ezt veszek ha marhahus kell...

2013. máj. 18. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt az dögszagú, csak fartőszagú... :)

a lábszárat pedig nem kell agyusztálni, az úgy jó, ahogy van inastól, az vajpuhára fő benne.

Persze, ha neked sikerült a fartőpörkölt, semmi gond, biztosan gyorsabban is puhult, mint a lábszár.

A jó szaft és a jó fűszerezés már fél siker.

2013. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!