Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Paradicsomos káposztát hogy...

Paradicsomos káposztát hogy csináljak cukor nélkül?

Figyelt kérdés
sajnos semmilyen édesítőszerem nincs, még egy evőkanálnyi sem. Káposztám van és sűrített paradicsomom (nagyon szegény vagyok). Lehetőségem nincs kérni senkitől se (ezt nem részletezném miért )
2013. márc. 16. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen cukor nélkül, én nem szeretem édesen,mindig cukor nélkül eszem,nekem így is ízlik
2013. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. márc. 16. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan olcsó 1200 darabos édesítőd sincs? Mert ha lenne, azt is összetörheted, és mehet bele a káposztába. Én cukorbeteg vagyok, így készítem.
2013. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs sajnos az se :/
2013. márc. 16. 23:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad az édesítés nélküli változat, úgyis finom.
2013. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd egy kis pénzhez jutsz, vegyél egy ilyen olcsóbb 1200 darabos édesítőt, azt tudod utána felhasználni ha édesíteni akarsz ételt, teát, bármit. Össze szoktam törni a kés lapjával. Jóval kiadósabb mint a cukor, tovább tart, és elég sokszor van a Pennyben akcióban, olyankor 250 forint. Én ilyenkor veszek belőle 2 dobozzal, és sokáig elég. Mindenbe ezt használom, cukorbeteg vagyok, de anyukám nem cukros, és ő is ezt használja, látta tőlem. Akit nem vet fel a pénz, annak nagyon hasznos.
2013. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom majd :)
2013. márc. 17. 00:26
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha sóval, borssal, ízesíted és esetleg köményed is van, szerintem bőven elég a paradicsom cukortartalma. Én egyáltalán nem cukrozom és édesítőt sem használok. Ha kaposvári vagy és eljössz érte, szívesen kisegítelek egy kis édesítővel, akár cukorralis.
2013. márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mellőzd a sót és így elég lesz a paradicsomsűrítmény íze.

sózni utólag is lehet, de valszeg nem is kell.

2013. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A paradicsomsűrítményben úgyis van elegendő só.
2013. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!