Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell paprika-sűrítményt...

Hogyan kell paprika-sűrítményt készíteni?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésről jutott eszembe...

Sok nagyon csípős paprikám termett, a családban nagyon sokan szeretik az Erős Pistát, gondoltam, házilag is lehetne készíteni.


2009. aug. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A paprikákat megmosod,kicsumázod, a magokat külön teszed, a húsát ledarálod, utána kevered hozzá a félretett magokat, megsózód, majd befőttes üvegekbe teszed. Egy-két üveggel,ami hamar elfogy, félreteszek, a többit úgy csinálom ahogyan a lekvárokat. Dunsztolom a tartósítás miatt.
2009. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon köszi!

A dunsztolást hogyan csinálod? Én még nem csináltam, de nagymamámnál láttam.

Meleg vízbe állítod őket, tetővel lefelé, majd tűzhelyre teszed, és felforralod. Majd abban a vízben hagyod kihűlni?

Mennyi sót teszel rá?

2009. aug. 20. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,úgy ahogy leírtad.Én kóstolás alapján szoktam tenni a sót. Néha már Süsü vagyok annyit kóstolom.Nem egyforma a paprikák íze sosem,ezért minden elrakásnál más a mennyiség.
2009. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most beszéltem szomszédasszonyommal és kérdeztem tőle Ő hogyan csinálja. Azt mondta hogy az erőspaprikához tesz paradicsompaprikát is mert annak van leve, nem dunsztolja már két éve, hanem több sót tesz hozzá, az tartósítja.

Adott is egy kicsit belőle, nagyon fincsi. Idén én is így teszem el.Kevesebb vele a meló.

2009. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Ha ilyen szép meleg marad az idő, akkor sok paprikám lesz. :) És még több paprika-sűrítményem. :D
2009. aug. 20. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Mind a három választ én írtam :o))

Örülök ha tudtam segíteni.

Jó paprikázást :o)

2009. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A tesóm is csak sóval készíti, nem dunsztolja.

Annyi a gond vele, hogy ehetetlen a sok só miatt.:(

De tényleg nagyon rossz. Én inkább dunsztolnám a helyedben, ha azt szeretnéd, hogy el is fogyjon.

2009. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!